فروشگاه فیروزه نیشابور

فروشگاه انواع فیروزه نیشابور در تهران

در تهران حتما فروشگاه های جواهرات زیادی وجود دارد که به عرضه انوع فیروزه نیشابور پرداخته اند. این فروشگاه ها به خاطر پتانسیل بالای این شهر برای خرید فیروزه باید انواع مختلف سنگهای قیمتی را برای فروش داشته باشند.
فروشندگان و توزیع کنندگان بسیاری برای خرید عمده انواع مختلف نگین فیروزه نیشابور به نیشابور و یا مشهد سفر می کنند و فیروزه مورد نیاز خود را خریداری می نمایند. فیروزه های خریداری شده را یا به جواهراسازان می فروشند باری کارگذاری و تزیین جواهرات و یا به صورت تکی و جزیی به مشتریانی که در این کلان شهر ایران، خواهان فیروزه نیشابور هستند عرضه می کنند.
علت محبوبت فیروزه نیشابور در نظر اکثر جواهر سازان علاوه بر زیبایی که این نگین به جواهر می بخشد پر طرفدار بودن این نگین می باشد که مشتریان زیادی را به سمت خود جلب می نماید.
فیروزه نیشابور که شما عزیزان در فروشگاه ها نوع عجمی و شجری آن را بسیار دیده اید، با قیمتهای متفاوت و متنوعی در بازارهای جواهرات در شهرهای مختلف به فروش می رسد این این موضوع را می توان به این صورت بیان نمود که چون فیروزه نیشابور قیمت مشخصی ندارد و بر اساس پارامترهای معین و مشخصی بر روی آن یک حدود قیمت می گذارند، و چون فیروزه نیشابور از تنوع کیفیت بسیار بالایی برخودار است، به همین علت شما با قیمت ها در بازه های بسیار گسترده ای روبرو می شوید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید