فروشگاه انگشتر فیروزه

فروشگاه انگشتر زنانه فیروزه نیشابور

یکی از جواهراتی که خانم ها علاقه بسیاری دارند از آن استفاده کنند انگشترهای نقره فیروزه می باشد. از مهمترین نگین ها که در این دسته از جواهرات برای افرودن زیبایی، استفاده می شود نگین فیروزه نیشابور می باشد که در فروشگاه های جواهرات زیادی این نوع جواهرات به فروش میرسد.
در اکثر موارد قیمت انگشتر زنانه که با نگین فیروزه نیشابور ساخته می شود نسبت به نوع مردانه از قیمت پایین تری برخودار است که علت این موضوع را میتوان سبک بودن نقره استفاده شده در ساخت انگشتر زنانه و نگینهای فیروزه با ابعاد و اندازه کوچک و ظریف، اشاره نمود.

انگشتر زنانه با نقره تایلندی و نقره ایتالیا
انگشترهای نقره زنانه که از خارج از کشور یه داخل برای عرضه به علاقه مندان، وارد می شود بیشتر از دو کشور تایلند و ایتالیا می باشد و حتما به فروشگاه های جواهرات نقره برای خرید انگشتر سری زده باشید این موضوع زا خواهید شنید که نقره انگشتر تایلندی یا ایتالیایی می باشد که منظور ساخته شدن این دسته از جواهرات در این کشورها یعنی تایلند و ایتالیا می باشد.
شاید به جرعت می توان گفت که یکی از دلایل اصلی اینکه بازار کشور تایلند و ایتالیا از جمله بازارهای هدف برای سنگ فیروزه نیشابور می باشد همین موضوع پیشرو بودن در زمینه ساخت انگشتر نقره می باشد چرا که علاقه بسیاری برای تزیین نمودن زیورآلاتی که می سازند را با نگین فیروزه نیشابور دارند و به کشورهای دیگر از جمله خود کشور عزیزمان ایران صادر بکنند.
البته ناگفته نماند که در صنعت ساخت زیورآلات زنانه در داخل کشور، پیشرفت هایی حاصل شده و افرادی خبره و خوش سلیقه امروزه مشغول به فعالیت هستند و این جواهرات ساخته شده، در خود ایران و در برخی از کشورهای علاقه مند، خواهان بسیاری دارد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید