فروشگاه فیروزه نیشابور

فروشگاه اینترنتی جواهرات فیروزه نیشابور

یکی از راه های خرید سنگ و جواهرات فیروزه نیشابور، فروشگاه های اینترنتی می باشد. این روش خرید به شما این امکان را می دهد که در هر کجا که باشید به راحتی فیروزه مورد نظر خود را ببینید و در صورت تمایل آن را تهیه نمایید.
سنگ های فیروزه ای را که معمولا آماده شده اند که بر روی انگشتر های فیروزه قرار بگیرند را سنگ فیروزه باب سوار میگویند و بهترین نوع تراش برای این نگینها معمولا دامله (گنبدی) و بیضی و دایره و چهارگوش می باشد که هر کدام از این اشکال سلیقه ای را در بر میگیرد.
به جرعت می توان گفت از سنگهای محبوبی افراد بسیاری راغب به استفاده از آن در انگشترها و جواهرتشان هستند سنگ فیروزه نیشابور می باشد و کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که با داشتن کوچکترین اطلاعات در مورد سنگهای قیمتی، فیروزه نیشابور را نشناسد.
با بررسی تاریخ و جواهراتی که امروزه در موزه های مزرح دنیا نگهداری می شود متوجه میشویم که استفاده از سنگ فیروزه نیشابور سابقه ی بسیار طولانی در صنعت ساخت جواهرات در کشور ایران و جهان تا به الان داشته است.
فیروزه نیشابور سنگی است که تقریبا همه ی دنیا آن را می شناسند و به لطف خدا در چند سال اخیر تواسنته ایم بخش اعظمی از سنگهای خامی که از معدن استخراج میشود را در داخل کشور بتراشیم و آماده صادرات به کشورهای علاقه مند بگردانیم.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید