فروشگاه سنگ فیروزه

فروشگاه بهترین سنگ فیروزه نیشابور

,

بهترین سنگ های فیروزه نیشابور را می توانید در فروشگاه های معتبری که در زمینه خرید و فروش این نگین سلطنتی به صورت تخصصی فعالیت می کنند، تهیه نمایید.
حتما در شهری که زندگی می کنید تعدادی فروشگاه وجود دارد که به عرضه سنگ و جواهرات فیروزه و دیگر سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی، پرداخته است که این شرایط را برای شما فراهم نموده که به از نگین فیروزه نیشابور بتوانید بهره مند شوید.
شاید به جرعت بتوان گفت که بزرگترین مراکز عرضه سنگ فیروزه نیشابور که تامین کنندگان دسته اول و تراشنده های خبره و ماهری که در ایران و جهان مشغول به فعالیت هستند، بازارهای بزرگی است که در شهرهای نیشابور و مشهد مقدس می باشد است.
فروشندگان و کاسبان بسیاری از شهرهای برزگی مانند تهران، اصفهان، شیراز و … به نیشابور و مشهد می آیند برای تهیه فیروزه نیشابور مورد نیاز خودشان تا به مشتریهایی که دارند عرضه نمایند.
برخی از این عرضه کنندگان فیروزه نیشابور نمیدانند که باید به کجا مراجعه نمایند و با چه کسی ارتباط بگیرند برای خرید فیروزه، از این رو مجموعه تجاری یکتا گوهر که از سهامدارن و تامین کنندگان بزرگ و قدیمی معدن فیروزه نیشابور، تشکیل شده است به عنوان یک مرکز تخصصی عرضه این نگین زیبا و مشتری پسند، می تواند شما را تامین نماید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید