فروشگاه فیروزه نیشابور

فروشگاه بهترین فیروزه آبی نیشابور

فروشگاه های زیادی هستند که در زمینه ی خرید و فروش بهترین سنگ فیروزه نیشابور در طیف های رنگی آبی تا سبز، در سطح کشور به خصوص در شهرهای بزرگ، به عرضه ی این نگین زیبا مشغول می باشند.
فیروزه نیشابور به خاظر رنگ و جلا و چلاپذیری خوبی که دارد به همینخاطر در بین سنگ های نیمه قیمتی، بسیار محبوب تر می باشد و چون نسبت به بقیه این دسته از سنگ ها، کمیاب تر میباشد به همین خاطر در برخی موارد، نگینهای درجه یک و مرغوب و خوش رنگ فیروزه نیشابور قیمت بالاتری دارد.
خرید و فروش فیروزه نیشابور به صورت عمده به صورت گرمی انجام می پذیرد یعنی بر روی هر گرم سنگ فیروزه قیمت گذاری می شود و بسته به کیفیت نگین، نوع تراش، رنگ فیروزه و … از گرمی 1500 تومان تا گرمی 200.000 تومان در بازار خرید و فروش می شود.
سنگ فیروزه نیشابور قیمت مشخص و دقیقی ندارد در زمان خرید و فروش این سنگ اصیل، یک حدود قیمت مطرح می شود و بعد با مذاکره ی دو طرف معامله سنگ فیروزه نیشابور، در یک قیمت به تواقع می رسند و به اصطلاح معامله جوش می خورد و نگین خرید و فروش می شود.
البته ناگفته نماند که برخی از خریدارن، در هنگام مذاکره، قیمتهایی را برای خرید بارخانه ی فیروزه بیان می کنند که با منطق جور در نمی آید و معقول نمی باشد و ادعا می کنند که قیمت مناسبی را برای بارخانه فیروزه گفته اند، که این امر ناشی و تازه کار بودن خریدار ثابت می کند پس بهتر است قبل از خرید سنگ فیروزه مورد نظر خود از حدود قیمت باخبره بوده و با اطلاعات کامل به پای میز معامله بروید.
در هنگام مطرح کردن قیمت بارخانه فیروزه، فروشنده، هزینه ی تراش سنگ (شامل هزینه ای که به تراشنده های خود داده برای تراش)، هزینه ی سنگ خامی که تهیه کرده است و یکسری هزینه های دیگر را محاسبه می کند و سپس یک حدود قیمت برای بارخانه ی فیروزه نیشابوری که میخواهید بفروشد، مطرح می نماید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید