نگین یاقوت کبود

فروشگاه عمده نگین یاقوت کبود

این مجموعه فروشگاه های بسیاری را که در زمینه فروش عمده و جزیی نگین های یاقوت از جمله یاقوت کبود فعالیت می کنند، را با قیمتها و کیفیتهای مناسب تامین می نماید.
امروزه فروش انگشترهای زینتی با نگین های زیبا و صدالبته گران قیمت در سایتهای آنلاین بسیار رونق پیدا کرده و هر کسی که در این عرصه توانمندی دارد، با راه اندازی یک شبکه اجتماعی یا سایت اینترنتی، محصولات خود را در معرض فروش قرار می دهد. یکی از سنگهایی که فوق العاده در جذب مشتری تاثیر داشته سنگ یاقوت است؛ این نوع محصولات در سایت ها اغلب به صورت جزیی عرضه می گردد و فروشگاه های آنلاین کمی را می بینید که به صورت عمده به عرضه این نوع نگین ها از جمله انواع سنگ یاقوت سرخ و کبود آفریقایی، پرداخته اند.

فروش عمده سنگ یاقوت اصل

شرکت یکتاگوهر توانسته بواسطه ارتباط مستقیم با تامین کنندگان و تولیدکنندگان سنگ و جواهرات زینتی، محصولاتی را به دست مشتریان برساند که هم فروش خرده دارند و هم عمده. این شرکت بیشتر جواهرات خود را با سنگهای زینتی همچون فیروزه و یاقوت مزین می کند؛ حال اگر خریداری بخواهد بصورت عمده و تنها از سنگها خرید داشته باشد، باز هم می تواند با مسئولین فروش شرکت ارتباط بگیرد و مدلهای مختلف آنها را بررسی کند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید