فروش انواع انگشتر فیروزه اصل زنانه

انگشتر فیروزه اصل را مطمئنا در هر جایی یافت نمی شود و فروش این نمونه از زیور آلات زنانه با سنگ فیروزه اصل مسلما در مراکز و فروشگاه های معتبر دراین زمینه و با ارائه شناسنامه و اصالت سنگ به فروش می رسد .

فروش انواع انگشتر فیروزه اصل زنانه

خواص انگشتر فیروزه اصل از نظر ائمه

خواص انگشتر فیروزه اصل از نظر ائمه  

سنگ فیروزه یکی از صدها سنگی است که در زیور آلات زنانه مخصوصا انگشتر  از آن استفاده بسیار می شود . سنگ های فیروزه کار شده بر روی انگشتر  از لحاظ طیف رنگی مختلف هستند البته همگی به رنگ آبی تا سبز هستند و هرچه طیف رنگ سنگ به سمت سبز باشد از لحاظ ارزشی بالا تر است ، همچنین در این سنگ ها رگه هایی وجود دارد که بیشتر به رنگ طلایی هستند که البته نوع صاف آن نیز وجود دارد و از لحاظ فیروزه بودن هر دو شکل آن فیروزه است اما معمولا در کشور ما ایران از نوع رگه دار تا به حال استقبال بیشتری شده است . کلا این نمونه از این سنگ ها در ایران ارزش بیشتری نسبت به نوع صاف آن دارد ، البته باید گفت که بهترین نمونه سنگ های فیروزه در ایران و البته در کل دنیا متعلق به شهرستان نیشابور می باشد . استفاده از انگشتر فیروزه به خاطر خواص بسیار خود از نظر  ائمه معصومین نیز بسیار سفارش شده است و این عزیزان خود نیز از انگشتر های با نگین های سنگ های فیروزه و غیره استفاده می کردند . امام صادق (ع) در مورد این سنگ می فرمایند فقیر نمی گردد دستی که در آن انگشتر فیروزه باشد و همچنین روایات بسیاری از معصومین در تاکید و سفارش بر استفاده از سنگ فیروزه می باشد .

قیمت انگشتر نفیس فیروزه نیشابور

قیمت انگشتر نفیس فیروزه نیشابور

از ایام دور تا همین الان استفاده از سنگ های زینتی در زیور آلات و سایر موارد زندگی مانند استفاده در ظروف و تابلو های تزئینی و مواردی اینچنینی کاربرد داشته است که هم از لحاظ قیمتی به محصول تولید شده ارزش بالاتری می دهد ‌‌و هم از لحاظ خواصی که در سنگ مورد نظر وجود دارد ارزش انگشتر یا هر محصول تولید شده را چندین برابر می کند . 

قیمت انگشتر فیروزه می تواند نسبت به سنگ کار شده از و البته نقره یا طلا بودن انگشتر و یا هر زیور آلات دیگری متفاوت باشد ما به شما توصیه می کنیم که برای خرید یک انگشتر نفیس فیروزه و هر زیور آلات سنگ دار دیگری که مد نظر دارید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید و از سنگ های شناسنامه داری که توسط فروشندگان ارائه می شود  خرید کنید که از اصل بودن آن نیز مطمئن شوید .

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید