انگشتر فیروزه مردانه

فروش انواع انگشتر فیروزه مردانه

انواع انگشتر فیروزه، یکی از دسته جواهراتی است که هم نوع مردانه و هم نوع زنانه اش در بازار جواهرات، به فروش می رسد. این نوع انگشتر در این بین از جایگاه عالی برخوردار است.
انگشتر فیروزه مردانه، که نوع تزیین شده به فیروزه نیشابور از جایگاه ویژه ای در ذهن علاقه مندان به این جواهر زیبا برخودار است، از زمان های بسیار دور بنا به وجود شواهدی در تاریخ و داستان های گذشته، توسط پادشاهان و اشرافیان استفاده می شده است.
برخی از آقایان علاقه مند به این نوع انگشتر، معتقدند بر دست داشتن انگشتر فیروزه باعث ایجاد تاثیرات مثبت در ذهن فرد مقابل نسبت به فردی که از این انگشتر استفاده می کند، می شود.
اگر دقت بفرمایید تمامی بزرگان دینی حال حاضر، اکثرا سیاست مدارها و شخصیت های مهم در داخل کشور عزیزمان ایران حداقل یک انگشتر با نگین های مختلفی همچون فیروزه، عقیق، زبرجد، توپاز و … بر دست دارند.

جایگاه سنگ فیروزه نیشابور در صنعت انگشترسازی
حتما انگشترهای بسیاری در بازار دیده اید که با نگین های مختلفی تزیین شده اند اما جالب است بدانید که یکی از نگین هایی که تقریبا تمامی انگشترسازها علاقه بسیاری دارند که انگشترهای خود را با آن تزیین و روانه بازار کنند، سنگ فیروزه نیشابور می باشد.
این سنگ که سرمایه ملی به حساب می آید در خارج از کشور در صنعت ساخت جواهرات به خصوص انگشترهای مردانه و زنانه بسیار زیاد استفاده می شود و به جرعت می توان گفت که علاقه مندان به سنگهای قیمتی در کشورهای اروپایی و عربی، از طرفدارن اصلی و مهم این سنگ زیبا و ارزشمند در خارج از کشور هستند.
جالب است بدانید که انگشترسازهای معروف و ماهر در کشور، تمایل بسیاری دارند که رکاب های درجه یک و منحصربه فرد خود را با نگین فیروزه نیشابور، به عنوان یک سنگ که در جهان برند و مشهور می باشد، تزیین نمایند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید