فروش انگشتر فیروزه جدید نیشابور

از بین تمام سنگ های قیمتی، فیروزه به دلیل رنگ خاص آن، مطمئناً مشهورترین و شیک ترین سنگ امروزی است که می تواند از آبی لاجورد تا سبز عمیق باشد. اگر به دنبال انگشتر فیروزه جدیدمی گردید می خواهید درمورد فیروزه بدانید با ما همراه باشید.

فروش انگشتر فیروزه جدید نیشابور

خواص اعجاب انگیز انگشتر فیروزه

خواص اعجاب انگیز انگشتر فیروزه  سنگ فیروزه برای بشریت نمادین است، زیرا از این 6000 سال که توسط انسان مورد استفاده قرار گرفته است، تمام تمدن هایی که امکان استخراج آن از زمین وجود داشته را مجذوب خود کرده است. به طوری که سنگ فیروزه تقریباً در همه جا به عنوان یک زینت تشریفاتی، آملت، سنگ شفابخش یا به عنوان هدیه ای برای حاکمان استفاده می شد.

اگر چه رابطه انسان با سنگ فیروزه قدمتی هزار ساله دارد، اما این سنگی است که هنوز برخی اسرار را حفظ می کند و هنوز هم توسط دانشمندان مورد بررسی قرار می گیرد تا بتواند مکانیسم شکل گیری آن را بهتر درک کند و فیروزه های واقعی را از هم متمایز کند. انگشتر فیروزه مردانه انگشتری است با نگین فیروزه بسیار زیبا است که در بین عموم بسیار محبوب است و اغلب در جواهرات مورد استفاده قرار می گیرد تا روی حلقه ها یا به عنوان آویز تنظیم شود. فیروزه ای علاوه بر یک سنگ با زیبایی شناسی غیرقابل انکار، دارای تاریخ و فضیلت های درمانی و انرژی درمانی نیز هست. مهم تر از همه سنگ پاکسازی و سم زدایی است. به تنظیم سیستم عصبی و پاکسازی مایعات بدن کمک می کند. حتی گفته می شود که هنگام اعمال زخم، علیه ویروس ها و عفونت ها مبارزه می کند. به درمان مسمومیت کمک می کند.
فیروزه در برابر امواج منفی و الکترومغناطیسی محافظت می کند. این سنگ از دستگاه تنفسی محافظت می کند، به عنوان مثال به دست کردن آن در برابر تب بسیار مفید است. فیروزه سنگی از مسافران شناخته شده است: در طول سفر از شما محافظت می کند. خوب است که به عنوان مثال یک انگشتر فیروزه ای در دست خود داشته باشید.

اگر لباسی بپوشید، فیروزه می تواند پس از مدت طولانی نگذارد لکه دار شود. این بدان معناست که همه فضیلت های خود را به شما داده است. پس از آن خوب خواهد بود که آن را نپوشید و آن را با لباس جدید تغییر دهید. فیروزه سنگ حکمت است. این کمک می کند تا روحیه ما را بالا ببرد. همچنین در کشورهای بودایی مانند نپال و تبت چیزهای زیادی یافت می شود. از نظر عاطفی و ذهنی سنگی است که پیشرفت شخصی را ارتقا می بخشد. فیروزه دوستی، بیان و گوش دادن را تقویت می کند. عصبانیت را آرام می کند و تغییرات خلقی را تثبیت می کند. فیروزه شجاعت و دانش را به ارمغان می آورد.

سفارش انگشتر فیروزه طرح جدید مردانه

سفارش انگشتر فیروزه طرح جدید مردانه سفارش انگشتر فیروزه طرح جدید مردانه توسط مرکز ما انجام می شود کافیست در سایت ما طرح دلخواه خود را سفارش دهید و از تخفیف های باورنکردنی ما برخوردار شوید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید