فروش بارخانه فیروزه اصل نیشابور

بارخانه فیروزه به دانه های مختلف فیروزه در ابعاد و وزن های مختلف گفته می شود که بیشتر در صنعت مرصع کاری کاربرد دارد. فروش بارخانه فیروزه غالبا به صورت دانه ای است و وزن فیروزه تعیین کننده قیمت آن نیست. بارخانه فیروزه نیشابور یکی از زیباترین و باکیفیت ترین نمونه های فیروزه است که طرفداران بسیاری در داخل و خارج کشور دارد. فروش بارخانه فیروزه بر اساس تعداد این نمونه فیروزه با قیمت های متفاوتی صورت می گیرد.

فروش بارخانه فیروزه اصل نیشابور

سنگ فیروزه نیشابور بهترین فیروزه دنیا

سنگ فیروزه نیشابور بهترین فیروزه دنیا در کشور ما معادن فیروزه فراوانی وجود دارد که بهترین و مرغوبترین سنگ ‌های فیروزه از آن استخراج می شود. اما سنگ فیروزه نیشابور در جهان شهرت خاصی دارد. 

معدن فیروزه نیشابور یکی از قدیمی ترین معادن فیروزه ایران است که به دلیل استخراج بی رویه فیروزه از این معدن، کاهش سنگ فیروزه این معدن به وضوح مشاهده می شود.

فیروزه نیشابور بهترین نوع فیروزه در جهان است. همین امر سبب شده است تقاضا برای خرید این محصول بخصوص در بین کشورهای حوزه خلیج ‌فارس بسیار بالا رود. 

فیروزه ای که از معادن نیشابور به دست می آید از نوع عجمی و بدون رگه یا از نوع شجری و رگه دار است. فیروزه نیشابور را می توان در طیف رنگ های آبی روشن و تیره تا سبز پیدا کرد.

فیروزه نیشابور بسیار سخت و مقاوم بوده و در مقابل ترک خوردگی مقاومت بالایی دارد. به همین دلیل تراش این نمونه فیروزه به اشکال مختلف بسیار آسان است. غالبا سنگ فیروزه عجمی نیشابور به دلیل یکدست بودن رنگ آن طرفداران بیشتری دارد. قیمت این محصول نیز بالطبع نسبت به فیروزه شجری بالاتر است.

مرکز خرید بارخانه فیروزه عجمی

مرکز خرید بارخانه فیروزه عجمی  همانطور که اشاره شد، سنگ فیروزه عجمی نیشابور در شمار بهترین فیروزه جهان است. بر این اساس بارخانه فیروزه عجمی نیز از باکیفیت ترین نمونه ها است.

مرکز خرید بارخانه فیروزه عجمی با ارائه بهترین و با کیفیت ترین دانه های فیروزه سعی دارد، نیاز بازار خرید این محصول را تامین کند. خریداران عمده این محصول با مراجعه به مرکز خرید بارخانه فیروزه می توانند این محصول را با قیمت مناسب خریداری کرده و از تخفیفات خوب فروشندگان بهره مند شوند.

این محصول در شمار کالاهای صادراتی نیز بوده و افرادی که تجارت خود را بر مبنای صادرات بارخانه فیروزه عجمی بنا نهاده اند، می توانند با خرید عمده این محصول از مرکز خرید فیروزه با پایین ترین قیمت، به تجارتی سود آور و در آمد زا دست یابند. از صادرات این سنگ گرانبها و ارزشمند سالانه مقادیر بالایی ارز خارجی وارد کشور ما می شود.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید