فروش تضمینی سنگ فیروزه کوبی

سنگ فیروزه کوبی را به شکل تضمینی خریداران می توانند از نمایندگی ها و شرکت های پخش سنگ های با ارزش و قیمتی در سطح کشور تهیه و خریداری کرد. همین طور خریداران و استفاده کنندگان در هر مکانی با چند کلیک کردن ساده می توانند به شکل مستقیم و غیر حضوری از طریق سایت های اینترنتی با فروشندگانی که از این راه اقدام به فروش سنگ های تزیینی و با ارزش اقتصادی بالای خود می کنند ارتباط برقرار کرده و اقدام به سفارش و خرید سنگ فیروز کوبی مورد نظر خود کنند.

فروش تضمینی سنگ فیروزه کوبی

مهمترین مشخصه سنگ فیروزه کوبی

مهمترین مشخصه سنگ فیروزه کوبی سنگ فیروزه در طول تاریخ همواره مورد توجه بسیاری از انسان ها قرار داشته است. و ممکن است مهم ترین دلیل بشر به این سنگ با ارزش و قیمتی به دلیل خاصیت های آن باشد.

از انواع سنگ فیروزه می توان به سنگ فیروزه کوبی اشاره کرد که مهم ترین مشخصه فیروزه کوبی رنگ جذاب آن بوده که معمولا آبی تیره یا آبی آسمانی می باشد.

از مهم ترین ویژگی ها و مشخصه های سنگ فیروزه می توان گفت: این سنگ یک کانی از جنس فسفات آبدار آلومینیوم و مس با ساختار بلوری تری بوده و دارای درجه سختی ۵ الی ۶ است.

فیروزه سنگی با بافت متخلخل می باشد و هرچه که میزان حباب ها و تخلخل این سنگ کمتر باشد درصد خلوص و خالص بودن آن، سختی و استحکام آن بیشتر بوده و احتمال ترک خوردگی و شکستن آن کمتر می گردد.

تولید انواع سنگ فیروزه کوبی

تولید انواع سنگ فیروزه کوبی سنگ فیروزه به عنوان یکی از قدیمی ترین سنگ های جهان دارای تاریخی طولانی و قدمتی بالاست. که به دلیل رنگ جذاب و دوست داشتنی آن هزاران سال قبل از میلاد مورد توجه و استفاده جوامع بشری قرار گرفته است.

و می توان گفت که بازار فیروزه کوبی چه در در داخل کشور و چه در خارج از کشور بسیار پر رونق و پر سود می باشد.

کاوش های باستانی نشان داده اند که از این سنگ ها در ساخت زیورآلات، برای تزیین آرایش و غیره استفاده شده است.

تولید فیروزه کوبی را به شکل مختصر می توان به صورت زیر شرح داد:

این سنگ تحت تاثیر محلول های اسیدی تشکیل می گردد و به شکل رگه های جداگانه یا توده های فشرده در داخل شکاف و درز سنگ ها به شکل قلوه ای یا گرد یافت می گردد.

بهترین منطقه ها از نظر آب و هوایی برای تشکیل و ایجاد این سنگ منطقه های خشک هستند.

این گوهر ارزشمند معمولا در مناطقی یافت می شود که در آن صخره های به جا مانده از فعالیت های آتشفشانی می باشد یا اینکه حرارت زمین در نحوه شکل گیری آن بی تاثیر نبوده است.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید