فروش سرویس فیروزه

فروش سرویس فیروزه زنانه

فروش سرویس فیروزه زنانه با قیمت ویژه آغاز شده است که خریداران می توانند جهت رویت انواع این محصولات و خرید آنها، با مسئولین فروش شرکت یکتا گوهر ارتباط بگیرند.
شرکت یکتا گوهر با تمرکز و تخصصی که در حوزه سنگهای زینتی بخصوص فیروزه دارد، سعی می کند این محصولات را در قالب یک سری تزئینات همچون جواهرآلات به مشتریان عرضه نماید. در واقع استفاده از فیروزه بیشتر روی انگشترهای زنانه و مردانه مرسوم بوده که با اهمیت یافتن آن در عرصه مدلینگ و پوشاک، کاربردش به جواهرآلات نیز ارتقا یافته است. شرکت یکتاگوهر هم توانسته مدلهای مختلفی از این جواهرات را تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد و با ارائه نرخهای ویژه برای آنها، قدرت خرید مصرف کنندگان را بالا ببرد.

خرید انگشتر فیروزه زنانه اصیل
یکی از جواهرات مزین به فیروزه که خرید و فروش آن بیشترین آمار را دارد، انگشتر است. انگشترها از دو جهت محبوبتر هستند. یکی اینکه اولا زیبایی خاصی دارند و این زیبایی در همه جا می تواند در معرض دید قرار بگیرد. دوما وزن آن نسبت به سایر جواهرآلات مثل گردنبند کمتر است و طبیعتا هزینه کمتری بر می دارد. لذا میزان استقبال بانوان از آنها بیشتر می باشد و از طرفی، مدلهای زیادی برای آنها عرضه می شود که شرکت یکتاگوهر نیز جدیدترین طرحها را به مشتریان ارائه می دهد.

مدل رکاب برای انگشتر فیروزه زنانه
مدلهایی که برای رکاب انگشترهای زنانه استفاده می شوند، یا طرحهای ساده هستند و یا یک سری طرحهای خاص و بسیار پیچیده. وقتی صحبت از نگین فیروزه در انگشترها به میان می آید، رکاب انگشترها نیز بر طبق سنگ به کار رفته تغییر می کند. برای انگشترهای زنانه که مزین به نگین فیروزه هستند، بیشتر از رکابهای نقره با طرحهای تذهیبی استفاده می شود که نه پیچیده هستند و نه ساده. این طرحها توسط یکتاگوهر قابل ارائه می باشند که در کانال تلگرامی و یا سایت این شرکت می توانید ملاحظه نمایید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید