فروش فیروزه نیشابور

فروش سنگ فیروزه درجه یک نیشابور

سنگ فیروزه درجه یک نیشابور به خاطر کمیاب بودنش در بازار سنگهای قیمتی، خواهان و طرفدارن بسیاری را برای خرید و فروش آن به خود جذب کرده است.
سنگ های درجه یک نیشابور جزو سنگهای قیمتی و کمیاب محسوب می شوند که برخی از طرفدارن این نگینها گاه زمان بسیاری را برای پیدا نمودن سنگ فیروزه مورد نظرش صرف می نماید.
در دین اسلام یکی از توصیه هایی که انجان دادنش مستحب است داشتن انگشتری است که با نگین فیروزه، ساخته شده است چرا که این سنگ از انرژی ها و خواص معنوی حاصی برخودار است که از قدیم الایام به این خاصیت های ارزشمند، پی برده اند و افراد زیادی هستند که به این خواص اعتقاد دارند.

معادن فیروزه در جهان
معدن های بسیاری در دینا وجود دارد که از ان سنگ فیروزه استخراج می شود که اگر خواسته به مهمترین آنها اشاره نماییم در ابتدا به معدن فیروزه نیشابور اشاره خواهیم کرد و سپس معدن فیروزه ای که در کشور مصر، امریکا، چین و در داخل خود کشورمان به معادن فیروزه در استان کرمان و سمنان اشاره می کنیم که نگین فیروزه استخراج شده از این معادن هیچ کدام به کیفیت و زیبایی فیروزه نیشابور نمی باشد اما با این حال هر کدام از این سنگها در جهان طرفدارن بسیاری دارد که علاقه مند تهیه آن می باشند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید