فروش عمده سنگ فیروزه شجری

,

سنگ فیروزه شجری که یکی از سنگ های باارزش اقتصادی بالا به حساب می آید از طرفداران بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور برخوردار بوده و جزء کالاهای ارزآور برای کشور محسوب می شود.

شرکت های پخش و توزیع سنگ فیروزه فراوانی در سراسر کشور ایران وجود دارد که به فروش عمده این سنگ قیمتی و با ارزش مشغول بوده و در این زمینه فعالیت می کنند.

 

فروش عمده سنگ فیروزه شجری

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه شجری

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه شجری

یکی از پرطرفدارترین سنگ ها در بین ایرانی ها سنگ فیروزه می باشد که دارای رنگ های آبی روشن و فیروزه ای بوده و جز با ارزش ترین سنگ ها به حساب می آید.

فیروزه شجری جزء سنگ های گران بها و ارزشمند به شمار می رود که جزء سنگ های آذرین می باشد که در نواحی آتشفشانی و سطح زمین یافت می شود. سنگ های فیروزه ای که در سطح زمین موجودند به علت داشتن کیفیت و درجه مرغوبیت بالا و زیاد در ساخت انواع مختلف و متنوع زیورآلات از آنها بهره می گیرند.

یکی دیگر از مشخصه های سنگ فیروزه شجری درجه سختی آنها می باشد که به طور معمول بین ۵/۵ تا ۶ است و هنگامی که به صورت کامل خشک شود استحکام و درجه مقاومت آن زیاد می گردد.

فیروزه سنگی است که بدون رگه بوده و سطح آن کاملا یکدست و صاف می باشد و چه در بازارهای کشورهای دیگر و چه در بازارهای داخلی از طرفداران و خریداران زیادی برخوردار است.

توزیع عمده سنگ فیروزه شجری

توزیع عمده سنگ فیروزه شجری

برای خرید و توزیع عمده سنگ فیروزه شجری استفاده کنندگان و مصرف کننده ها می توانند به شکل حضوری و مستقیم به بازار سنگ فیروزه و یا پخش کننده های عمده سنگ های قیمتی مراجعه کرده و بعد اقدام به تهیه و خرید فیروزه مناسب و مورد نیاز خود کنند.

همین طور خریداران و مصرف کننده ها می توانند به شکل مستقیم و غیر حضوری از طریق سایت های اینترنتی خیلی آسان و راحت با  نمایندگی ها و فروشنده های عمده سنگ فیروزه که از این راه اقدام به فروش انواع سنگ های با ارزش و قیمتی خود می کنند ارتباط برقرار کرده و پس از دریافت راهنمایی لازم از طریق آنها اقدام به سفارش، تهیه و خرید سنگ مورد نظر و نیاز خود کنند.

 این نوع خرید کردن های مجازی و مستقیم خود دارای مزیت هایی می باشد از جمله اینکه:

استفاده کننده ها از طریق سایت های اینترنتی می توانند تنوع بیشتری از سنگ مورد نظر خود را مشاهده کنند.

همین طور در خریدهای مستقیم چون واسطه وجود نداشته خریداران و مصرف کننده ها می توانند با قیمت هایی پایین تر از سطح بازار کالا و سنگ مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید