فروش عمده سنگ فیروزه صادراتی نیشابور

سنگ فیروزه نیشابور به عنوان یکی از گرانبهاترین سنگ های فیروزه جهان سهم عمده ای در صادرات کشور دارد. فروش عمده سنگ فیروزه صادراتی نیشابور غالبا به کشورهای مسلمان حوزه خلیج فارس و چند کشور اروپایی صورت می گیرد. این سنگ نفیس به صورت خام یا در قالب نگین به صورت چمدانی صادر می شود. بالطبع فروش عمده این محصول با قیمت پایین تری صورت می گیرد.

فروش عمده سنگ فیروزه صادراتی نیشابور

مشکلات صادرات فیروزه نیشابور

مشکلات صادرات فیروزه نیشابور همانطور که می دانید سنگ فیروزه نیشابور به عنوان زیباترین و بهترین سنگ فیروزه در شهرت جهانی دارد.

اما متاسفانه صادرات سنگ فیروزه نیشابور با مشکلات فراوانی همراه است. این سنگ قیمتی معمولا به صورت خام توسط افرادی که در زمینه تجارت این محصول فعالیت می کنند، به صورت چمدانی از ایران خارج شده و به تجار کشورهای مختلف با قیمت بسیار پایین فروخته می شود. به عبارتی می توان گفت تجارت سنگ فیروزه آن چنان سود و ارز آوری بالایی برای کشورمان ندارد.

مشکل اصلی این است که هیچ برنامه و سیاستی برای ساماندهی به صادرات این محصول وجود ندارد. معمولا میزان استخراج و فرآوری این سنگ همچنین میزان صادرات این محصول قانون و قاعده مشخصی نداشته و با توجه به اهمیت صادرات این سنگ گرانبها متاسفانه سنگ فیروزه نیشابور مورد کم لطفی قرار گرفته است.

امروز سنگ های بی کیفیت و تقلبی کشورهای دیگر جایگاه اصلی سنگ فیروزه اصل ایران را اشغال کرده و تحریم های ایران مشکلی مضاعف در صادرات این سنگ بوجود آورده است. در صورتی که صادرات این سنگ با برنامه و سیاست خاصی صورت گیرد می تواند سالانه مقادیر قابل توجهی ارز از صادرات این محصول وارد کشورمان شود. همچنین برش و فرآوری این سنگ درصورتی که ساماندهی شود، می توان از صادرات سنگ فیروزه خام جلوگیری کرده و این سنگ به صورت فرآوری شده با قیمت بالاتری صادر شود.

فروشگاه انواع سنگ فیروزه صادراتی اصل

فروشگاه انواع سنگ فیروزه صادراتی اصل سنگ فیروزه پس از استخراج از معادن سنگ برای برش و فرآوری به کارخانه انتقال داده می شود. این نمونه سنگ پس از فرآوری برای عرضه به بازار فروش داخلی و خارجی در اختیار فروشگاه عرضه کننده انواع سنگ فیروزه قرار داده می شود. عرضه این محصول غالبا به صورت عمده فروشی صورت می گیرد.

افرادی که تجارت آنها بر مبنای صادرات این نمونه سنگ قرار دارد، با مراجعه به این فروشگاه می توانند محصول مورد نظر خود را به صورت عمده خریداری کنند.

عرضه مستقیم سنگ فیروزه در این فروشگاه سبب می شود خریداران عمده به راحتی بتواند خرید خود را با قیمت مناسبی انجام دهند. فروشگاه سنگ فیروزه به خریداران عمده تخفیفات قابل توجهی نیز می دهد. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید