فروش فیروزه نیشابور

فروش عمده فیروزه نیشابور در کشور

همان طور که میدانید یکی از نگین هایی که جزو سنگهای نیمه قیمتی در کشور به حساب می آید، سنگ فیروزه نیشابور می باشد که از محبوبیت ویژه ای نزد علاقه مندان به این حوزه برخودار است.
سنگ فیروزه از قدیم الایام در ساخت جواهرات مورد استفاده قرار گرفته می شده است که امروزه هم شاهد استفاده چشمگیر انواع سنگ فیروزه در صنعت جواهرات می باشیم اما کدام فیروزه بسیار در جهان محبوب می باشد؟
سنگ فیروزه نیشابور به خاطر زیبایی منحصربه فردی که در بین دیگر سنگهای فیروزه موجود در جهان برخودار است و طیف رنگی دلنشینی که دارد محبوبیت خاصی در بین جواهرسازان و خریدارن انواع سنگها و جواهرات ارزنده کسب کرده است به طور که می توان فیروزه نیشابور را جزو سنگهای بسیار محبوب در جهان مطرح نمود.

فروش فیروزه نیشابور در کشور

همانطور که مطرح شد سنگ فیروزه نیشابور در جهان از محوبیت ویژه ای برخودار است به خصوص در داخل کشورمان ایران، از این رو شاهد حجم عظیم درخواست ها برای خرید این فیروزه به صورت عمده و جزیی در داخل کشور هستیم که با الطاف الهی این مجموعه تجاری با افتخار اعلام می دارد که می تواند هر مقدار نگین ارزشمند فیروزه نیشابور که بخواهید شما را با بهترین کیفیت ها و قیمت ها تامین کند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید