فروش فیروزه نیشابور در تهران

فیروزه این نگین آبی، زیبا و چشم نواز، که یادگار کهن ایران باستان است و از قرن ها پیش آن را با خود به یادگار داریم سنگی بسیار قیمتی و با ارزش است و سایت ما در امر فروش فیروزه های زیبای نیشابور فعالیت می کند و تمام تلاش خود را به کار می بندد تا بهترین فیروزه ها را به شما ارائه دهد.

فیروزه یک سنگ بسیار زیباست که اگر بخواهیم آن را موشکافانه بررسی کنیم، متوجه خواهیم شد که ترکیبات آن تهیه شده از فسفات آلومینیوم است و به صورت طبیعی در طبیعت پیدا می شود و امروزه از آن به عنوان یک سنگ قیمتی و بسیار زیبا در ساخت زیورآلات استفاده می شود.

فروش فیروزه

فروش فیروزه نیشابور در بهترین کیفیت

کسانی که فیروزه مصنوعی می سازند برای این کار از سنگی به نام مها استفاده می کنند که این نوع فیروزه اصل نیست و در برابر فیروزه اصل کیفیت بسیار پایینی دارد. برای این که بتوان فیروزه اصل را تهیه نمود، باید به سراغ سنگ ها و کانی هایی رفت که بسیار کمتر از دیگر سنگ ها در معرض هوازدگی قرار گرفته اند. تنها در این صورت است که کیفیت فیروزه به دست آمده حفظ می شود و به راحتی نمی شکند و آسیب نمی بیند.

فروش فیروزه

فروش فیروزه نیشابور اصل

همانگونه که اشاره شد فیروزه نیز سنگی است که اصل و مصنوعی دارد. اگر به زمان های گذشته مراجعه کنیم متوجه خواهیم شد که در آن سال ها فیروزه تنها از سنگ ها و کانی های اصلی به دست می آمد و بسیار مرغوب و با کیفیت بود، اما امروزه که صنعت فیروزه مصنوعی گسترش پیدا کرده است، بعضی از سنگ های فیروزه که در بازار یافت می شوند مصنوعی هستند. اما سایت ما این مژده را به شما می دهد که فیروزه های ارائه شده از جنس اصل هستند و شما می توانید با خیال راحت از ما خرید نمایید.

فروش فیروزه

ویژگی های بارز فیروزه نیشابور

معمولاً در فیروزه هایی که به صورت اصل ارائه می شوند، رگه هایی سیاه یا قهوه ای وجود دارد که اکثر آنان به شکل منظم و گاهی نامنظم در کنار همدیگر قرار گرفته اند. اگر شما شاهد نظم عجیب و غریبی در این طرح ها باشید، ارزش فیروزه بیشتر خواهد بود و اگر بی نظمی را مشاهده کنید، از ارزش آن کاسته می شود.
آسیب هایی که ممکن است سنگ فیروزه ببیند

  • ایجاد خراش روی آن
  • آب داغ
  • مواد شیمیایی
  • مواد آرایشی
جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید