فیروزه نیشابور درجه دو

فروش نگین فیروزه نیشابور درجه دو

,

برخی از افرادی که قصد دارند زیاد برای خرید نگین فیروزه نیشابور هزینه نکنند از فیروزه های درجه دو نیشابور استفاده می کنند. این فیروزه ها در بازار جواهرات به وفور پیدا می شود.
فیروزه درجه یک و ناب نیشابوری را در فروشگاه هایی که به طور تخصصی به خرید و فروش این نگین پرداخته اند، می توانید ببینید معمولا از این فیروزه ها در تزیین جواهرات با فلز های گرانبهایی چون نقره و طلا، استفاده می کنند.
فیروزه های درجه یک چون از قیمت بالایی برخوردارند باید بیشتر از دیگر نگین های فیروزه از آنها مراقبت نمود چرا که فیروزه به راحتی با مواد شیمایی و روغنی واکنش نشان می دهد و تغییر رنگ می دهد و فیروزه ارزش خود را از دست می دهد.
فیروزه نیشابور را می توانید هر روز با آب بشورید چرا که به مرور زمان رنگش بهتر می شود از این رو فیروزه را تنها سنگ زنده ی جهان می نامند.
اکثر افرادی که فیروزه نیشابور را برای ساخت انشگتر و جواهرات خود تهیه میکند علاوه بر در نظر گرفتن پارامتر زیبایی و خوش رنگ و چشم نواز بودن این سنگ، خواصی که در این نگین اشرافی نهفته است را در نظر میگیرند.
سنگ فیروزه باعث می شود انرژی های منفی چون چشم زخم و بالایا از آدم دور بشود و نگاه کرده به فیروزه به خاطر رنگ و زیبایی منحصربه فردی که دارد باعث شادی و خوشحالی در دل آدم میشود. برای افرادی که خواص سنگ فیروزه اعتقاد دارند، این نگین از جایگاه ویژه ای در نظر آنها برخوردار است.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید