قیمت فیروزه نیشابور

قیمت انواع سنگ فیروزه نیشابور در شیراز

مغازه های ارایه دهنده انواع سنگ فیروزه نیشابور در شیراز برای ارایه این نگین زیبا با قیمت های مناسب، با تامین کنندگان دسته اول در دو شهر مهم مشهد و نیشابور که مرکز خرید و فروش عمده این نگین می باشد ارتباط میگیرند.
آیا میدانستید فیروزه نیشابور در دنیا شناخته شده است و به عنوان ناب ترین سنگ ارزشمند در عرصه جواهرات و این دسته از سنگها از آن یاد می کنند؟
وجود سنگ فیروزه نیشابور کاری کرده که در ایران و برخی از کشورهای جهان این نوع نگین را در سطر سنگهای نیمه قیمتی قرار دهند و از آن در ساخت جواهراتی گرانبها و در خور توجه بسیار استفاده نمایند.
از شهرهای اصلی که میتوان به عنوان مرکز عرضه سنگ فیروزه نیشابور به صورت عمده و جزیی یاد نمود بدون شک شهر نیشابور و مشهد می باشند که عرضه این نگین به صورت عمده در مشهد مقدس به خاطر وجود زواران امام رضا (ع) پر رنگتر می باشد.
زمانی که برای خرید عمده سنگ فیروزه نیشابور به خود نیشابور یا مشهد سفر میکنید با سر در گمی های بسیاری روبرو میشوند که باید به کجا مراجعه کنیم و سنگ فیروزه مورد نظرمان را از چه کسی بخواهیم که بتوانیم یا کیفیتها و قیمتهایی مناسب آن را تهیه نماییم؟

یکی از تامین کننده های دسته اول در نیشابور و مشهد
یکی از مجموعه های معتبر که مدتهاست در زمینه عرضه فیروزه نیشابور در نیشابور و مشهد فعالیت می کند مجموعه تجاری است به نام یکتاگوهر که در این بازار تماس سعی خود را میکند تا علاوه ارایه نگین های فیروزه مورد نظر مشتری در هر کجای این کشور و دنیا با قیمتهای مناسب؛ رضایت و اعتماد مشتری های خود که این رضایت و اعتماد سرمایه اصلی هر شرکت تجاری در دنیا می باشد را نیز جلب نماید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158778399
آدرس کانال: @yektagohar1
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید