قیمت فیروزه نیشابور

قیمت انواع نگین فیروزه نیشابور

,

فیروزه نیشابور از انواع بسیار مختلفی برخوردار است که که تنوع در کیفیت و شکل و نوع تراش این نگین زیبا باعث شده که قیمتهای بسیار متنوعی را به خود نسبت بدهد.
همان طور که می دانید و در مطالب قبلی هم احتمالا خوانده اید فیروزه نیشابور از انواع مختلفی برخودار است که دو نوع بسیار محبوب و پر طرفدار آن فیروزه شجری و عجمی می باشد که از این دو نوع فیروزه بسیار زیاد در ساخت جواهرات استفاده می کنند.
رنگ فیروزه بر روی قیمت فیروزه عجمی و شجری نیشابور بسیار موثر است که همان طور که می دانید فیروزه نیشابور بین دو طیف رنگی سبز و آبی در بازار های جواهرات و سنگ های قیمتی موجود می باشد و هر مقدار رنگی که فیروزه در زمان تشکیل در معدن به خود گرفته به سمت آبی پر رنگ باشد قیمت آن افزایش می یابد و کم یاب تر می شود، به طوری که فیروزه های با رنگ آبی سیر را با قیمت های میلیونی در بازار میبینید که خرید و فروش می شوند. نوع سبز رنگ فیروزه نیشابور هم از طرفداران و تنوع قیمت بسیاری برخودار است اما اگر بخواهیم بین فیروزه سبز و آبی از لحاظ قیمت مقایسه ای انجام دهیم چون نوع سبز رنگش از فراوانی بیشتری در بازار برخودار است و اکثرا فیروزه نیشابور را به رنگ آبی می شناسند و به همین خاطر فیروزه آبی رنگ را بیشتر از نوع سبزش خریداری می نمایند در نتیجه قیمت فیروزه آبی با در نظر گرفتن ثابت بودن دیگر ویژگی های سنگ فیروزه (مانند نوع تراش و ابعاد و اندازه و…) نسبت به نوع سبز رنگش از قیمت های بالاتری برخودار است.
شما عزیزانی که به دنبال خرید نگین فیروزه نیشابور و جواهراتی که با این سنگ اشرافی ساخته شده اند، هستید، می توانید با مراجعه به کانال تخصصی مجموعه یکتا گوهر به هدف خود برسید.
و در صورتی که قصد خرید و فروش فیروزه نیشابور به صورت عمده را دارید ما می توانیم شما عزیزان را با بهترین کیفیتها و قیمت ها و در هر حجمی که نیاز داشته باشید، شما را تامین نماییم.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید