قیمت انگشتر فیروزه اصل بزرگ مردانه

انگشتر فیروزه بزرگ اصل مردانه محبوبیت بسیاری بین آقایان دارد و از سنگ های پرفروش و پرطرفدار محسوب می گردد. قیمت انگشتر فیروزه بزرگ متغیر است و مقدار آن تابع شرایط روز, وزن سنگ, کیفیت سنگ, جنس رکاب, اجرت سارندگان و… می باشد. سنگ های فیروزه انواع گوناگونی دارند و درجات کیفیت آنها متفاوت است هرچه سنگ مرغوب تر باشد طبیعتا قیمت آن نیز گران تر است. قیمت دقیق انگشتر فیروزه اصل پس از کارشناسی های لازم مشخص می شود.
قیمت انگشتر فیروزه اصل بزرگ مردانه

ویژگی های یک انگشتر فیروزه خوب

ویژگی های یک انگشتر فیروزه خوب انگشتر نفیس فیروزه اصل و درجه یک ویژگی های گوناگونی دارد. یک انگشتر فیروزه مرغوب رنگ طبیعی دارد که این رنگ معمولا یا آبی آسمانی و یا آبی تیره می باشد. بهترین نوع از این سنگ از معادنی که در اقلیم های خشک و کم رطوبت هستند برداشت می شود.

برای کیفیت سنگ فیروزه باید به بافت آن توجه کرد. هرچه بافت این سنگ دارای تخلخل و حباب کمتری باشد کیفیت آن بالاتر است زیرا کم بودن این تخلخل و حباب رابطه مستقیم با استحکام سنگ دارد و هرچه این موارد کمتر باشند سنگ در هنگام برداشت از معدن و یا تراشکاری مقاومت بالاتری دارد و کمتر دچار شکستگی یا ترک خوردگی می شود.

چنانچه قصد تهیه یک انگشتر فیروزه خوب و مرغوب را دارید بهتر است از نوع نیشابوری آن استفاده کنید زیرا سایر انواع فیروزه نظیر فیروزه کرمان یا دامغان به مرغوبیت و کیفیت فیروزه نیشابور نیستند البته باید اشاره کرد نوع وارداتی این سنگ نیز وجود دارد که فیروزه های وارداتی از آمریکا و تبت کیفیت بالایی داشته و مشابه با فیروزه نیشابور می باشند. تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیروزه برای افراد عادی کار چندان آسانی نیست و نیاز به بررسی توسط کارشناس دارد با این حال می توانید از روش قرار دادن سنگ جلوی آفتاب استفاده کنید. اگر پس از مدت زمان کوتاه رنگ فیروزه اندکی تغییر کرد احتمالا سنگ تقلبی و غیر اصل می باشد.

فروش انگشتر نفیس فیروزه بزرگ نیشابور

فروش انگشتر نفیس فیروزه بزرگ نیشابور در حال حاضر فروش انگشتر فیروزه نیشابور در سراسر کشور انجام می گیرد و این انگشترها همه جا در دسترس هستند ولی باید دقت داشته باشید که برای خرید انگشتر نفیس فیروزه اصل حتما به فروشندگان معتبر مراجعه کنید زیرا فیروزه تقلبی و نامرغوب در بازار فراوان است.

چنانچه به دنبال فروشندگان و عرضه کنندگان معتبر انگشتر فیروزه نیشابور هستید و یا اطلاعات کافی برای خرید سنگ فیروزه ندارید, می توانید با کارشناسان تلفنی مشورت فرمایید. این کارشناسان ضمن آشنا کردن شما با انواع فیروزه و ویژگی های آن, مشخصات فروشگاه های معتبر و مطمئن را در اختیار شما قرار خواهند داد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید