قیمت تولیدی سنگ فیروزه عجمی

سنگ فیروزه عجمی یکی از انواع سنگ های زنده بوده و برای تزئینات بکار می رود و محبوبیت زیادی در داخل و خارج از کشور دارد و لذا بسته به کیفیت و رنگ دارای قیمت های مختلفی است که بین طیف های رنگی آن نوع آبی خالص گرانتر و نوع مایل به زرد ارزانترین آنها می باشد.

قیمت تولیدی سنگ فیروزه عجمی

کیفیت انواع سنگ فیروزه عجمی

کیفیت انواع سنگ فیروزه عجمی کیفیت انواع سنگ فیروزه عجمی بسته به ترکیبات موجود در آن فرق دارد که نوع آبی خالص گرانتر است و از معادن نیشابور استخراج شده و رنگ یکدست، براق و درخشان دارد، لذا رنگ های آبی آن کمیاب بوده و در کل جهان طرفداران زیادی دارد، علاوه بر آن این سنگ به نوعی فسفات آلومینیوم است که طیف های متنوعی رنگ مانند آبی تا سبز را شامل می شود.

فیروزه در معادنی استخراج می شود که در مناطق خشک و با رسوبات مس زیادی باشد، این سنگ دارای اشکال مختلفی مانند: دانه ریز، کمپاکت، فیروزه ریز، کلیرای، متخلخل، دندریتی، خوشه ای می باشد. لذا اکثرا به شکل نهان بلور است که در سنگ های مادر به صورت دانه های پراکنده و رگه و به صورت نامتبلور دیده می شود که در طبیعت دارای میزان بلوره های کمتری می باشد.

فیروزه به دلیل رنگ جذاب و جلاپذیری توجه همگان را جلب نموده است و رنگ های آن شامل آبی مایل به سفید، آبی نیلی، خاکستری مایل به سبز، سبز مایل به زرد، آبی مایل به سبز و آبی آسمانی می باشد، که آبی دارای کیفیت بالا و مایل به زرد دارای کیفیت پایین می باشد و هر چه آلومینیوم آن بیشتر باشد متمایل به سفید و هر چه مس سنگ بیشتر باشد متمایل به آبی و هر چه آهن آن زیاد بوده متمایل به سبز است.

توزیع کننده سنگ فیروزه عجمی

توزیع کننده سنگ فیروزه عجمی توزیع سنگ فیروزه عجمی در بازار به وفور انجام می شود چون این سنگ از بهترین نمونه هاست و محبوبیت زیادی در بازارهای داخلی و خارجی دارد، انواع سنگ فیروزه درجه کیفیت های مختلفی داشته و لذا در قیمت ها و نمونه های متنوعی وارد بازارهای کشور می شود.

سنگ فیروزه آبی از نوع آبدار است و هر چه از میزان آب آن کاسته شود عاری از یون بوده و رنگی کم رنگ تر و مایل به سفید خواهد داشت، این سنگ را بعد از خرید باید به درستی از آن مراقبت نمود و با تمیز کردن آن، واکس زدن، عدم برخورد با مواد شوینده و الکل، عدم قرار گیری در برابر گرد و غبار و نور، عدم برخورد مواد آرایشی و پوست چرب و … می توان عمر فیروزه را افزایش داد.

آب داغ، خراش و مواد شیمیایی برای آن مضر بوده چون فیروزه دارای ترکیبات هیدراته می باشد و تنها سنگی است که زنده می باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید