قیمت خرید انگشتر فیروزه عجمی

فیروزه عجمی از مرغوب ترین و قیمتی ترین نوع فیروزه ها جهت ساخت نگین انگشتری به شمار رفته که در رابطه با ویژگی های منحصر به فرد آن در ادامه مقاله به توضیحات بیشتری اشاره خواهیم کرد، اما قیمت خرید انواع انگشتر فیروزه عجمی با توجه به عواملی نظیر میزان کیفیت، طیف رنگی، درخشندگی و جلا، درصد خلوص، وزن و شکلی که دارند با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

قیمت خرید انگشتر فیروزه عجمی

کیفیت انواع انگشتر فیروزه عجمی

کیفیت انواع انگشتر فیروزه عجمی در خصوص کیفیت انواع انگشتر فیروزه عجمی، کیفیت خود انگشتر و نگین فیروزه از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

به طور کلی فیروزه عجمی به دلیل زیبایی و جذابیت بیشتر، کیفیت و مرغوبیت بالاتر از لحاظ شکل پذیری و طراحی در ساخت نگین انگشتری استفاده فراوانی دارد.

در رابطه با استحکام و کیفیت انواع فیروزه، باید گفت که هر چه سنگ فیروزه نزدیک تر به سطح زمین تشکیل شده باشد به دلیل دور ماندن از فعل و انفعالات عمقی زمین و ترکیب شده با مواد اسیدی و ناخالصی های دیگر از میزان دوام و کیفیت بهتری بهره مند می باشد.

از مهمترین ویژگی هایی که باید یک انگشتر فیروزه عجمی باکیفیت داشته باشد به شرح زیر است:

  • هر چه رنگ نگین فیروزه عجمی انگشتری آبی تیره تر باشد از کیفیت بهتری بهره مند است.
  • نگین فیروزه اصل کاملا بدون رگه بوده و از سطح شفاف و صافی برخوردار است.
  • فیروزه عجمی اصل جهت ساخت نگین انگشتری باید از استحکام بالایی برخوردار بوده و در اثر فشار و ایجاد نقوش و نوشته دچار آسیب دیدگی نشود.

تولیدی عمده انگشتر فیروزه عجمی

تولیدی عمده انگشتر فیروزه عجمی خرید عمده و مستقیم انگشتر فیروزه عجمی از تولیدی انگشتر فیروزه از مزیت های بیشماری برخوردار می باشد که از مهمترین آنها می توان به اطمینان از اصالت و کیفیت محصول خریداری شده و صرفه جویی در قیمت خرید محصول اشاره کرد.

فیروزه عجمی تنها فیروزه ارزشمند و قیمتی در جهان است که فقط در معادن ایران یافت می شود.

بنابراین تولید و صادرات آن به دیگر کشورها علاوه بر ایجاد جایگاه و موقعیت تجاری برتر در این زمینه در افزایش سودآوری و رونق چرخه تولید آن در کشور از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

بازار فروش و صادرات انگشتر فیروزه عجمی در کشورهای عربی و حوزه خلیج فارس نسبت به دیگر کشورها از رونق بیشتری برخوردار بوده به طوری که بیشترین سهم بازار فروش این انگشتر را در جهان به خود اختصاص داده است.

جهت خرید و یا سفارش فیروزه عمده با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی درج شده در سایت با همکاران بخش فروش و پشتیبانی محصول ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید