قیمت توپاز اصل

قیمت خرید توپاز اصل

قیمت خرید توپاز اصل چقدر است؟ آیا اطلاع از نرخ فروش عمده این سنگ می تواند در یافتن آن از مراکز پخش معتبر به ما کمک کند؟ خواص سنگ توپاز چیست؟

قیمت توپاز اصل

قیمت خرید توپاز اصل

سنگ توپاز توانسته در مدت کوتاهی که وارد بازار کشورمان شده، محبوبیت خاصی را در نزد مصرف کنندگان به دست آورد. منشا این سنگ بیشتر کشورهایی همچون روسیه و برزیل و قاره آفریقا می باشند؛ هرچند گاها توپازهایی از ژاپن و مکزیک نیز در بازار دیده می شود. بیشترین تنوع رنگی که از این سنگ در بازار به چشم می خورد، رنگ آبی می باشد که از جمله پرکاربردترین توپاز نیز به حساب می آیند. البته ناگفته نماند که رنگهای دیگری از جمله صورتی و سبز و … نیز از این سنگ وجود دارد؛ لکن کاربرد آنها هنوز به فراوانی رنگ اصلی نرسیده است.

خواص درمانی سنگ توپاز

توپاز در واقع برگرفته از نام یک جزیره در دریای سرخ می باشد و معنی آن در فرهنگ یونان، یافتن و جستجو کردن می باشد. این سنگ از فرآیند انجماد سنگهای آذرین، پس از استخراج از دل زمین به دست می آید برخی از سنگهای توپاز نسبتا شباهت هایی به سنگ یاقوت دارند که این نوع توپازها به یاقوت ثانی نیز مشهور است. سنگ توپاز خواص درمانی زیادی دارد که در علم سنگ شناسی بطور مفصل و جزئی به آنها پرداخته شده است؛ لکن اگر بخواهیم در چند جمله آنها را خلاصه کنیم، می توانیم بگوییم که از قدیم الایام بعنوان برطرف کننده تب به کار برده می شد، کارایی کلیه و کبدها را کنترل کرده و در صورت بروز عفونت در آنها، از پیشگیری آن جلوگیری می نماید، یکی از بهترین ابزارها برای درمان میگرن محسوب می شود و جالبتر اینکه این سنگ تاثیر بسزایی در تقویت صدا و بهبود التهاب گلو دارد.
همه این موارد، توانسته در میزان معاملات سنگ توپاز تاثیر مضاعف بگذارد؛ لذا اکثر خریداران به دنبال مراکزی هستند که بتوانند محصولاتی متنوع را با قیمتهایی مناسب ارائه دهند. اینگونه هم از خرید خود اطمینان بیشتری خواهند داشت و هم از ویژگی های بی نظیر این سنگ دوست داشتنی بهره مند خواهند شد.

خواص سنگ توپاز

خواص درمانی سنگ توپاز

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید