دستبند فیروزه نیشابور

قیمت دستبند فیروزه اصل نیشابور

از جمله جواهراتی که خانمها علاقه بسیاری به آن دارند دستبند هایی است که با سنگهای زینتی همچون فیروزه نیشابور و … تزیین شده است که قیمت این دستبندها بنا به کیفیت نگین، عیار نقره و … متفاوت است.
دستبند هایی که برای خانم ها با نگین فیروزه و دیگر نگین ها ارزشمند ساخته می شود، بیشتر با فلز نقره می باشد البته این بدین معنا نیست که با طلا این نوع دستبند ها را نبینید اما چون در برخی موارد نگین فیروزه از قیمت بالایی برخودار می باشد و خود طلا هم گرانقیمت است ترکیب این دو یعنی فیروزه نیشابور و طلا، جواهر بسیار گرانقیمتی را بوجود می آورد که شاید در توان خرید افراد معدودی دز جامعه باشد.
اما چون نقره از قمیت نسبتا پایین تری برخودار است و زیبایی منحصربه فردی هم دارد به همین خاطر سعی می شود این نوع دستبند ها را با فلز نقره بسازند تا بلکه در سطح توان خرید افراد بیشتری قرار گیرد.
البته ناگفته نماند که افراد زیادی هم هستند که نگین های فیروزه نیشابور زیبا، با کیفیت و خوش رنگ که قیمت های بالایی دارد را جداگانه خریداری می کنند تا با آن نگین های درجه یک، سرویس طلایی را که به جواهرساز سفارش داده اند را زیباتر بنمایند.
دستبندهایی هم هستند که آقایان از آن استفاده می نمایند که بیشتر ترکیبی از چرم و نقره و نگین فیروزه میباشد که علاقه مندان بسیار را در بین آقایان پیدا کرده است.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید