دستبند فیروزه نیشابور

قیمت دستبند فیروزه نیشابور

قیمت دستبند های زنانه مزین به سنگ فیروزه نیشابور، طبیعتا گران تر از سایر مدلها می باشد. اما با این وصف، میزان خرید و فروش این محصولات بالاتر نیز هست.
یک اصل در بازار سنتی ایران وجود داشت و هنوز هم دارد از آن پیروی می شود. آن اصل این است که محصولات گران قیمت، همیشه آمار معاملات کمتری نسبت به سایر مدلهای مشابهی دارند که از قضا قیمت آنها کمتر نیز هست. این امر در هر حوزه ای صدق می کند؛ حتی درخصوص جواهرآلات نیز آمار خرید و فروش ها بیشتر مربوط به بدلیجات و نقره جات می باشد. اما در چند سال اخیر، نگرش مشتریان فرق کرده و دیگر بصورت سابق دنبال محصولات ارزان نمی روند. اما به نظر شما چه دلیل منجر به بروز چنین تفکری شده است؟

فروش جواهرآلات سنگ فیروزه اصل
بعنوان مثال اگر قرار باشد محصولی مانند دستبند فیروزه را طبق فرمول قدیمی بازار آنالیز کنیم، یقینا بایستی بگوییم که چون این محصول قیمت بالاتری نسبت به سایر مدلها دارد، پس آمار فروشش کمتر خواهد بود. حال آنکه قضیه در بازار عکس است. دستبندها، گردنبندها و انگشترهای فیروزه که از قضا نرخ بالاتری نیز دارند، امروزه فروش خوبی را به نام خود ثبت کرده اند. اینجاست که می توان فهمید نگرش مشتریان امروزه روی جنس خوب تمرکز کرده نه قیمت.
در واقع مشتریان اول از همه کیفیت محصولات را مورد بررسی قرار می دهند و وقتی قیمت آنرا متناسب با کیفیتش دیدند، بی هیچ معطلی اقدام به خرید می نمایند. در بازار سنگهای فیروزه و جواهرآلات سنگی نیز فروشنده ای موفق خواهد بود که بتواند نرخهای مناسبی ارائه دهد و صدالبته تنوع محصولاتش بالا باشد. اینگونه مشتریان را مجاب به خرید خواهد کرد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید