قیمت روز بارخانه فیروزه نیشابور

بارخانه فیروزه نیشابور یکی از بهترین فرآورده های این سنگ است که در سایز و اوزان مختلفی وارد بازار می شود و استفاده های زیادی در مرصع کاری دارد. این سنگ بسته به کیفیت و رنگ دارای قیمت های مختلفی است و در صورتی که رنگ آبی یکدست و یکنواختی داشته باشد نشان دهنده نداشتن ناخالصی بوده و نرخ های بالاتری دارد.

قیمت روز بارخانه فیروزه نیشابور

همه چیز درباره بارخانه فیروزه نیشابور

همه چیز درباره بارخانه فیروزه نیشابور بارخانه فیروزه نیشابور دانه های مختلف فیروزه در وزن ها و ابعاد مختلفی است که کاربرد آن بیشتر در صنایع مرصع کاری می باشد و به صورت دانه ای نیز به فروش می رسد. بارخانه نیشابور دارای کیفیت بسیار ممتازی و سطحی یکنواخت و یکدست است و رنگی درخشان و براق دارد.

بارخانه فیروزه دارای رنگ های مختلفی بوده و آبی تا سبز شامل طیف ها رنگی آن می باشد که نوع آبی سیر از ارقام درجه یک است که ارزش بالایی در جهان دارد. این فیروزه دارای دو نوع عجمی و شجری می باشد:

  • فیروزه عجمی: از ارقام ایرانی است که از نمونه های اعلا است و عاری از ناخالصی و رگه بوده و رنگی یکدست دارد که طرفداران زیادی در بین اعراب داشته است.
  • فیروزه شجری: از انواع رگه دار است چون ناخالصی های آن زیاد می باشد و مانند شاخه درخت است که به آن عنکبوتی یا اسپایدر نیز می گویند.

سنگ فیروزه علاوه بر ظاهر جذابی که دارد دارای خواص زیادی است مثلا تقویت کننده قلب بوده و برای کبد، معده، گلو، خون، چشم مفید می باشد. این سنگ درمان کننده بیماری های تنفسی و ریوی بوده و آرامبخش و ضد افسردگی می باشد، لذا سیستم بدنی را تقویت می کند.

مرکز تولید بارخانه فیروزه نیشابور

مرکز تولید بارخانه فیروزه نیشابور مرکز تولید فیروزه بارخانه نیشابور طیف های متنوعی از آن را در نمونه های اعلا با رنگ های متنوع ارائه نموده و با ایجاد کیفیت و تنوع نیاز تمام سلایق را پوشش داده است، بازار فیروزه نیشابور در در داخل و خارج از کشور بسیار داغ بوده چون از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد.

سنگ فیروزه در مناطقی با فعالیت آتشفشانی و خشک و دارای مس تشکیل می شود که از شفافیت مومی شکل و شفافیتی کدر برخوردار است. همچنین دارای بافت متخلخل با ساختار کج وجهی بلوری و از جنس مس و فسفات آلومینیوم آبدار است هر چه میزان تخلخل در آن کمتر باشد دارای ناخالصی کمتر و تراکم بیشتری بوده و مستحکم خواهد بود و قیمت بیشتری خواهد داشت.

سنگ فیروزه نیشابور یکی از بهترین فیروزه در ایران و حتی در جهان است که خواستار زیادی دارد و از ارقام صادراتی می باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید