قیمت روز سنگ فیروزه خام

,

قیمت روز سنگ فیروزه خام در بازار سنگ فیروزه متغیر می باشد زیرا سطح قیمت ها هر روز با کاهش یا افزایش عواملی چون نرخ ارز، نوسانات بازار، کیفیت سنگ، درجه خلوص، وزن و … تغییر می کند. معمولا این قیمت ها را شرکت های تولید کننده بر اساس هزینه های انجام شده تعیین می کنند. برای اطلاع از قیمت روز آن می توان به مراکز فروش آن مراجعه کرد.

قیمت روز سنگ فیروزه خام

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه خام

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه خام فیروزه یکی از سنگ های با ارزش و گران بها است و شناسایی آن مربوط به دوره عهد باستان می باشد. پر قیمت ترین نوع آن به رنگ فیروزه ای آبی و صاف وجود دارد که در جواهرات نیز به فراوانی استفاده می شود. این نوع کانی از گروه فسفات آلومینیوم است و به طور طبیعی یافت می شود.

سنگ فیروزه خام در رنگ های مختلف از جمله آبی تا سبز خاکستری در طبیعت وجود دارد که هرچه رنگ سنگ آبی تر باشد از کیفیت بیشتری برخوردار است بنابراین رنگ سبز آن کیفیت کمتری دارد. سنگ فیروزه مرغوب و با کیفیت دارای سختی زیادی حدود ۶ می باشد. وجود نشانه هایی چون رنگ پریدگی، وجود ناخالصی و دارا بودن رنگ سبز زیاد در سنگ های فیروزه، سطح کیفی سنگ را کاهش می دهند. 

اگر میزان مس موجود در سنگ فیروزه زیاد باشد به رنگ آبی شفاف دیده می شود و اگر میزان آهن آن زیاد باشد به رنگ سبز یافت می شود. رنگ سفید سنگ فیروزه هم حاوی از وجود آلومینیوم در آن است که در این میان رنگ آب نسبی به دیگر رنگ ها با ارزش تر و گران تر می باشد.

سنگ فیروزه بیشتر در محیط هایی تشکیل می شود که رسوبات مس دار زیادی و  آب کمی وجود داشته باشد. این سنگ ها در نتیجه اثر محلول های مس دار بر روی فسیل جانوران به وجود می آید که با توجه به میزان ترکیبات موجود، رنگ مختلفی به خود می گیرد.

مراکز فروش سنگ فیروزه خام

مراکز فروش سنگ فیروزه خام فروشگاه های آنلاین اینترنتی به عنوان یکی از مراکز فروش سنگ فیروزه خام همه روزه پاسخگوی مشتریان می باشد. این مراکز انواع مختلف سنگ فیروزه از لحاظ ابعاد و درجه خلوص را در سایت های اختصاصی خود به اشتراک می گذارند تا مشتریان به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

سنگ های فیروزه ی خامی که در این مراکز به فروش می رسد از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار است هم چنین از لحاظ قیمت نیز مناسب و ارزان می باشد زیرا در این روش تهیه آن بدون واسطه و به صورت مستقیم انجام می شود بنابراین قیمت خرید آن از این مراکز به صرفه تر است. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید