قیمت روز سنگ فیروزه طبیعی

قیمت روز سنگ فیروزه طبیعی معمولا به عوامل زیادی بستگی دارد. سنگ فیروزه در مناطق گوناگونی از ایران و جهان برداشت می شود که هر کدام کیفیت و قیمت متفاوتی دارند. از طرفی قیمت فیروزه خام و فیروزه تراش خورده نیز متفاوت است. همچنین شرایط روز بازار نیز بر تعیین قیمت موثر است بنابراین با در نظر گرفتن تمامی پارامترهای مربوط قیمت نهایی انواع فیروزه طبیعی معین می شود.

برای اطلاع از قیمت دقیق با کارشناس فروش تماس بگیرید.

قیمت روز سنگ فیروزه طبیعی

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه طبیعی

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه طبیعی فیروزه طبیعی یکی از سنگ های گران قیمت است که قدمت استفاده از آن در جواهرات به هزاران سال پیش بر می گردد. معادن این سنگ زیبا که به طور طبیعی رنگ آن آبی روشن می باشد، در سراسر دنیا پخش شده که کشور ایران نیز دارای معادن غنی و ارزشمند از این سنگ است. شهرستان نیشابور یکی از بزرگترین معادن فیروزه طبیعی و مرغوب را در دل خود دارد و فیروزه این منطقه به دلیل کیفیت بسیار بالا شهرتی جهانی دارد و به عنوان یکی از بهترین فیروزه های دنیا شناخته می شود.

سنگ فیروزه بسیار حساس است بنابراین باید آن را در مقابل ضربه محافظت کرد از طرفی رنگ فیروزه پس از مدتی از دست رفته و سنگ به حالت آبی کمرنگ در خواهد آمد بنابراین لازم است پیش از کاربرد در جواهرات آن را کاملا فرآوری کرد بدین صورت که معمولا تولید کنندگان با استفاده از رزین های مخصوص آن را واکس زده و جلا می دهند تا رنگ طبیعی خود را در دراز مدت حفظ کند.

فیروزه ها در مقابل آلودگی نیز بسیار حساس هستند و باید توجه داشته باشید که نباید آنها را با آب تمیز کنید چراکه این سنگ در صورت تماس مکرر با آب جلای خود را از دست خواهد داد. برای تمیز کردن سنگ های فیروزه از یک دستمال نخی نرم استفاده کنید و به هیچ وجه سنگ را با آب و مواد شوینده تماس ندهید.

سنگ فیروزه نیز مانند انواع دیگر سنگ زینتی و جواهرات دارای نمونه تقلبی می باشد. برخی سودجویان این سنگ را با استفاده از روش های مخصوص و فرمول های شیمیایی تولید می کنند که اگرچه در ظاهر کاملا شبیه به فیروزه است ولی به هیچ وجه کیفیت و ارزش نوع طبیعی این سنگ را ندارد بنابراین برای خرید فیروزه طبیعی و اصل حتما به فروشنده معتبر مراجعه کنید.

تولید بهترین سنگ فیروزه طبیعی

تولید بهترین سنگ فیروزه طبیعی همانگونه که ذکر شد تولید سنگ فیروزه در نقاط مختلفی از جهان صورت می گیرد و هم نمونه های داخلی و هم نمونه های خارجی آن در بازار موجود است. اگر قصد خرید مرغوب ترین فیروزه های ایرانی و خارجی را دارید می توانید به فروشنده معتبر این محصول مراجعه کنید. جهت آشنایی با عرضه کنندگان برتر سنگ فیروزه با مشاور فروش ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید