قیمت روز سنگ فیروزه مرغوب

سنگ فیروزه یکی از بهترین و مرغوب ترین نوع سنگ های تزئینی است. از سنگ فیروزه مرغوب در موارد مختلفی از جمله انگشتر، گردنبند استفاده می شود. قیمت روز سنگ فیروزه مرغوب با توجه به عوامل و شرایطی خاص تحت نظر کارشناسان مربوطه تعیین می گردد. قیمت سنگ فیروزه مرغوب با توجه به خواص درمانی که داراست بسیار مناسب می باشد. مشتریان گرامی برای اطلاع از قیمت روز سنگ فیروزه می توانند به این سایت مراجعه نمایند.

قیمت روز سنگ فیروزه مرغوب

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه مرغوب

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه مرغوب سنگ فیروزه مرغوب دارای ویژگی ها و خواص درمانی متعددی می باشد که در این جا برای آشنایی بیشتر و آگاهی مشتریان به شرح و ارائه اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه مرغوب می پردازیم. 

سنگ فیروزه یکی از سنگ های با ارزش و زیبایی است که از زمان های گذشته از آن در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گرفته است. سنگ فیروزه مرغوب از خواص درمانی متعددی برخوردار می باشد و به همین جهت از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد. 

سنگ فیروزه مرغوب دارای رنگ های سبز و آبی خوشرنگی می باشد. سنگ فیروزه آبی خوشرنگ از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار می باشد. اما سنگ فیروزه با رنگ های سبز و آبی کمرنگ از کیفیت و مرغوبیت پایین تری برخوردار هستند. 

حال به ارائه چند ویژگی و مشخصه از سنگ فیروزه مرغوب می پردازیم. رنگ فیروزه مرغوب آبی سیر می باشد و دارای جلای چینیو بوده و همچنین از سختی بالایی برخوردار می باشد. 

عوامل مختلفی از جمله رنگ سبز یا آبی کمرنگ، رنگ نامناسب و تغییر یافته، وجود ناخالصی، شکستگی و پریدگی در سنگ های فیروزه از عواملی هستند که موجب کاهش کیفیت و مرغوبیت این سنگ ها می شود. 

بازار فیروزه مرغوب و اصل با توجه به خواص درمانی که این سنگ دارا می باشد، توانسته بسیار موفق عمل نماید. انواع سنگ های فیروزه با طرح هایی مختلف و زیبا که هر کدام دارای نام مشخصی می باشند دارای خواص و فواید بی نظیری می باشند. 

استفاده از محصولاتی مانند گردنبند یا انگشتری که در آن ها نگین فیروزه تعبیه شده است موجب درمان بسیاری از بیماری ها شده و همچنین باعث تقویت اعضای مختلف بدن می شود. یکی دیگر از ویژگی های سنگ فیروزه مرغوب خاصیت آرامش بخشی آن می باشد. 

تولید کنندگان سنگ فیروزه مرغوب

تولید کنندگان سنگ فیروزه مرغوب تولید کنندگان سنگ فیروزه مرغوب در تولید فیروزه تمامی شرایط و نکات را رعایت می نمایند تا در نهایت محصول تولید شده از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار گردد. 

تولید کنندگان سنگ فیروزه مرغوب، این سنگ ها را در اندازه و مدل های مختلفی تولید نموده و با قیمت مناسب برای مشتریان در این سایت عرضه نموده و به فروش می رسانند. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید