قیمت روز فیروزه اصل نیشابور

فیروزه اصل نیشابور یک محصول مرغوب و درجه یک می باشد که در جهان طرفداران بسیاری دارد و بسیاری از گوهرشناسان سنگ فیروزه ایران را مرغوب ترین نوع فیروزه در جهان می دانند و این محصول در ایران و کشور های خارجی دارای طرفداران بسیاری می باشد. قیمت روز فیروزه اصل نیشابور را می توانید هم اکنون به راحتی از طریق این سایت استعلام نمایید و محصولات عرضه شده  را مشاهده و از نظر قیمت و کیفیت مورد ارزیابی قرار دهید.

قیمت روز فیروزه اصل نیشابور

مهمترین مشخصه فیروزه اصل نیشابور

مهمترین مشخصه فیروزه اصل نیشابور فیروزه اصل دارای مشخصات مختلفی است که شناخت کافی این مشخصات به مصرف کنندگان و خریداران این محصول کمک می کند تا محصولات مرغوب و درجه یک را به خوبی تشخیص دهند.

از جمله مهمترین ویژگی های فیروزه اصل درجه سختی آن می باشد که دارای درجه سختی 6 می باشد و این ویژگی نشان می دهد که این محصول درجه سختی بالاتر از شیشه دارد و می تواند روی شیشه خراش ایجاد کند.

 فیروزه مرغوب به رنگ آبی آسمانی می باشد و اگر آن را در برابر نور خورشید قرار دهید همچنان رنگ آن ثابت باقی می ماند.

معمولا در پشت فیروزه اصل نیشابور نقاط سیاه رنگ وجود دارد و اگر این نقطه های سیاه در پشت فیروزه مشاهده شود نشانه اصل بودن آن است اما در صورتی که این علامت وجود نداشته باشد نشانه بی کیفیت بودن و یا تقلبی بودن آن نیست.

قیمت سنگ فیروزه نیشابور با توجه به اینکه این محصول بسیار مرغوب و دارای کیفیت منحصر به فرد می باشد مسلماً ارزان نیست و بر این اساس اگر سنگ فیروزه را با قیمت ارزان و به عنوان فیروزه نیشابور به فروش برسانند به طور حتم فیروزه اصل نیشابور نیست.

مراکز فروش فیروزه اصل نیشابور

مراکز فروش فیروزه اصل نیشابور

مراکز فروش فیروزه اصل نیشابور این محصول را با قیمت مناسب  به فروش می رسانند و به دلیل کیفیت مطلوب و قیمت مناسب بسیار مورد استقبال خریداران می باشد.

بازار فیروزه نیشابور  با توجه به استقبال بالای مصرف کنندگان از خرید این محصول بسیار پر رونق می باشد و این محصول به دلیل زیبایی و مزایایی دیگر بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار دارد.

اما فیروزه اصل نیشابور را می توان با قیمت ویژه و استثنایی به صورت مستقیم و با حذف واسطه گران سفارش و خریداری نمود.

فیروزه نیشابور همواره مشتریان بسیاری دارد که به دنبال خرید اصل و باکیفیت آن هستند.

خوشبختانه شرایطی مناسب فراهم شده تا خریداران این محصول شهر های مختلف کشور  بتوانند به مرغوب ترین محصولات تولیدی کشور دسترسی آسان داشته باشند و این محصولات را به آسانی مورد بررسی قرار دهند و در صورت تمایل آنها را ثبت سفارش نمایید تا در کمترین زمان و با هزینه حمل و نقل مناسب برای آنها ارسال گردد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید