قیمت روز فیروزه شجری اصل

قیمت روز فیروزه شجری اصل با توجه به رنگ، طرح و شکل آن متفاوت است. می توانید نرخ روز را از طریق تماس تلفنی یا مراجعه به سایت ما مشاهده کنید. فیروزه شجری دارای رگه بوده و رنگ آن از آبی آسمانی تا سبز متغیر است. معمولا از آن برای نگین انگشتری استفاده می کنند. بیشتر کشورهای اروپایی این نوع سنگ فیروزه ایرانی را می پسندند. جهت خرید با قیمت مناسب کافیست به صورت اینترنتی اقدام نمایید.
قیمت روز فیروزه شجری اصل

مهمترین مشخصه فیروزه شجری اصل

مهمترین مشخصه فیروزه شجری اصل فیروزه به عنوان قدیمی ترین و شناخته شده ترین سنگ های زینتی و گران قیمت در جهان شناخته می شود. فیروزه ایرانی را در به دو نوع عجمی و شجری تقسیم می کنند. مهمترین مشخصه فیروزه شجری رگه هایی است که به صورت مقطع در روی آن دیده می شود. بهترین نوع آن متعلق به معادن نیشابور می باشد. برخی از انواع آن دارای رگه های طلایی رنگ می باشد که بسیار گرانقیمت هستند. البته این نوع از سنگها کمیاب هستند.
این نوع فیروزه بسیار خوشرنگ و خوش تراش بوده و بیشتر به عنوان نگین در جواهراتی مانند انگشتر، دستبند، آویز و… استفاده می شود. رگه های زیبا و رنگ آبی فوق العاده ای که این نوع فیروزه دارد آن را به بهترین فیروزه نیشابور تبدیل نموده است. بسیاری از مشتریان خارجی، این نوع سنگ فیروزه را می پسندند و آن را از ایران خریداری می کنند.
رگه های فیروزه شجری اصل گاهی به صورت برجسته و گاهی به صورت هاله ای از رگه های پنهان در درون سنگ قابل مشاهده است. به همین دلیل ممکن است رنگ سنگ پس از فرآوری دچار تغییر شود. بهترین فیروزه شجری را می توانید در سایزهای کوچک و حتی بزرگ مشاهده نمایید.

تولید کنندگان فیروزه شجری اصل

تولید کنندگان فیروزه شجری اصل تولید فیروزه شجری اصل توسط تولید کنندگان معتبری انجام می شود که به صورت تخصصی در حوزه سنگ های زینتی به فعالیت مشغولند. همانطور که می دانید ایران به دلیل دارا بودن معادن متنوعی از سنگ های قیمتی، یکی از کشورهای غنی از نظر تامین این نوع سنگ ها در جهان می باشد. بازار فیروزه ایرانی چه در داخل و چه در خارج رونق بسیار خوبی دارد. فیروزه شجری اصل یکی از زیباترین و جذاب ترین انواع فیروزه بوده که در معادن نیشابور و کرمان برداشت می شود.
تولید کنندگان با تراش و صیقل دادن سنگ خام، آن را به صورت فرآوری شده در اندازه های کوچکتر به بازار عرضه می کنند. می توانید جهت خرید از تولید کننده به صورت مستقیم به روش اینترنتی اقدام کنید. خرید در همه اوقات شبانه روز و با صرف کمترین هزینه امکانپذیر می باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید