قیمت روز فیروزه عجمی انگشتری

سنگ فیروزه از باارزش ترین و قیمتی ترین نوع سنگ های تزئینی به شمار می رود که به واسطه زیبایی و رنگ بندی شیک و منحصر به فرد آن به منظور ساخت زیورآلات و سایر صنایع دستی زیبا و خلاقانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

فیروزه عجمی از معروف ترین نوع فیروزه ها جهت ساخت نگین انگشتری محسوب می شود که قیمت روز آن با توجه به کیفیت، ابعاد و سایر ویژگی های دیگر متفاوت می باشد.

قیمت روز فیروزه عجمی انگشتری

دسته بندی کیفی فیروزه عجمی

دسته بندی کیفی فیروزه عجمی به طور کلی سنگ های فیروزه بر حسب شکل ظاهری به دو نوع فیروزه عجمی و فیروزه شجری دسته بندی می شوند که فیروزه عجمی به دلیل عدم وجود ناخالصی از درجه کیفی بالاتری برخوردار بوده در نتیجه قیمت آن نیز به مراتب بیشتر از فیروزه شجری می باشد.

این نوع فیروزه از گرانبهاترین و کمیاب ترین نوع فیروزه ها به شمار می رود که از لحاظ ظاهری از ثبات رنگ بهتر، یکدستی و یکنواختی بالاتر و شفافیت و براقیت بیشتری برخوردار است.

میزان کیفیت نگین عجمی نیز بر حسب رنج رنگی و نوع معدن استخراج نیز با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

از معروف ترین معادن استخراج فیروزه باکیفیت در ایران می توان به معادن استخراج این سنگ در شهرهایی نظیر دامغان، نیشابور و کرمان اشاره کرد.

فیروزه عجمی در طیف رنگ های آبی روشن و تیره و سبز روشن و تیره وجود دارد.

در رابطه با رنگ فیروزه عجمی و تاثیر آن بر میزان کیفیت آن، هر چه رنگ فیروزه تیره تر باشد و از ظاهر یکدست تر و یکنواخت تر بیشتری برخوردار باشد کیفیت بهتری دارد.

فیروزه آبی تیره نسبت به فیروزه سبز تیره باکیفیت تر است، به طوری که از محبوب ترین نوع فیروزه ها با ارزش تجاری بالا در کشور محسوب می شود.

این نگین از پرطرفدارترین و محبوب ترین نوع نگین ها به خصوص برای روحانیون و شیوخ عرب است که از آن بیشتر به منظور ساخت نگین انگشتری استفاده می نمایند.

سفارش عمده فیروزه عجمی انگشتری

سفارش عمده فیروزه عجمی انگشتری جهت سفارش فیروزه عجمی انگشتری به صورت عمده با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی درج شده در سایت با همکاران بخش فروش و پشتیبانی محصول ارتباط بگیرید.

سفارش فیروزه عمده برای اکثر خریداران و تاجران به لحاظ مقرون به صرفه تر بودن قیمت محصول از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

اما از مهمترین دغدغه های این خریداران اطمینان از کیفیت و اصالت کالا تهیه شده می باشد، که در این رابطه جهت تشخیص این موضوع در مطالب پیشین اشاراتی داشتیم اما جهت اطمینان بیشتر بهتر است خرید خود را از مراکز معتبری که محصول را با شناسنامه و یا ضمانت نامه اصالت کالا ارائه می دهند انجام دهید.

از دیگر نکات حائز اهمیت در خصوص سفارش عمده این محصول توجه به نوع سنگ فیروزه،  طیف رنگی و موارد کاربرد آن، تقاضای بازار هدف، ابعاد و اندازه سنگ فیروزه، نوع تراش سنگ و سایر موارد دیگر می باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید