قیمت روز فیروزه عجمی پلاک

قیمت روز فیروزه عجمی پلاک بسته به اندازه و مدل برش آن متفاوت است. به نحوی که هر چه اندازه سنگ فیروزه برای طراحی پلاک بزرگتر باشد، قیمت فروش آن بیشتر خواهد بود. همچنین شکل برش فیروزه نیز در تعیین قیمت آن تاثیر گذار است. به نوعی که برش های دایره ای سنگ فیروزه قیمت فروش بیشتری نسبت به برش های مربعی و برش های اشکی به خود می ‌گیرد.

قیمت روز فیروزه عجمی پلاک

ویژگی انواع فیروزه عجمی پلاک

ویژگی انواع فیروزه عجمی پلاک فیروزه عجمی یکی از مرغوب ترین انواع سنگ فیروزه اصل برای تهیه انواع زیورآلات مخصوصاً پلاک ‌های زنانه است.

از مهمترین ویژگی ‌های انواع فیروزه عجمی می ‌توان به این موضوع اشاره کرد که این فیروزه ها دارای رنگ آبی یکدست هستند و معمولاً در شکل های مربعی، دایره ای و اشکی قابل تراش می ‌باشند.

فیروزه های عجمی در مقایسه با فیروزه های شجری از زیبایی بیشتری برخوردارند و این امر باعث می شود که  زمینه استفاده از این سنگ بسیار بیشتر باشد.

از دیگر ویژگی ها و مشخصات انواع سنگ فیروزه عجمی می ‌توان به طیف رنگی گسترده  این محصول اشاره کرد که معمولاً از آبی تا سبز روشن متفاوت است.

از دیگر مشخصات ظاهری سنگ های فیروزه عجمی می توان به این موضوع اشاره کرد که بر روی سطح این فیروزه ها هیچ رگه ای وجود ندارد و استخراج با کیفیت ترین نمونه های آن تنها از معدن نیشابور استان خراسان رضوی امکان پذیر است. به عبارت دیگر می توان گفت کشور ایران عرضه کننده انواع فیروزه عجمی با بالاترین کیفیت می باشد.

تولید کنندگان فیروزه عجمی پلاک

تولید کنندگان فیروزه عجمی پلاک سنگ فیروزه عجمی بعد از استخراج از معادن مختلف برای برش کاری وارد کارخانه های مختلف می شود. تولیدکنندگان انواع سنگ فیروزه عجمی این محصول را برای استفاده در تولید انواع پلاک زنانه به صورت های مربعی، اشکی و دایره  ای برش می ‌زند که قیمت هر یک از این سنگ های فیروزه بسته به میزان سنگی که برای آنها در نظر گرفته می ‌شود، متفاوت است.

تولید فیروزه عجمی در ایران در حجم های انبوه دیده می شود و همانطور که اشاره کردیم کشور ایران جزو بزرگترین عرضه‌کنندگان این محصول در بازار است.

وضعیت فروش فیروزه عجمی در بازار های داخلی و خارجی ایران به نحوی در نظر گرفته می‌ شود که باعث شود مشتریان بتوانند بهترین فیروزه های مورد نظر خود را به دست آورند. بر اساس این منوال فروش، فیروزه عجمی بر مبنای ایجاد یک سری ایده های اینترنتی معرفی می گردد.

در راستای استفاده از ایده های اینترنتی برای عرضه این محصول امروزه رضایت مشتریان در سطح ‌های مختلف جذب شده است.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید