قیمت روز نگین فیروزه اصل

یکی از سنگ های تزئینی در کشور ما سنگ فیروزه است. انواع مختلفی از سنگ های فیروزه استخراج و مورد بهره برداری قرار می گیرد. سنگ فیروزه علاوه بر زیبایی دارای خواص درمانی بسیار زیادی است. به همین دلایل در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است. هم اکنون افراد زیادی در زمینه تهیه نگین فیروزه اصل در حال فعالیت هستند.

قیمت روز نگین فیروزه اصل بستگی به نوع سنگ فیروزه و همچنین به تقاضای مردم به خرید این نوع محصول بستگی دارد.

قیمت روز نگین فیروزه اصل

نحوه تولید انواع نگین فیروزه

نحوه تولید انواع نگین فیروزه معادن سنگ نگین فیروزه در بعضی از نقاط ایران وجود دارد.این سنگها به وسیله دست بشر به صورت سنتی استخراج می شود، تا به رگه های فیروزه صدمه‌ای وارد نشود. استخراج سنگ فیروزه از دل این معادن نیاز به صبر و حوصله و دقت بالا دارد. از هر تن فیروزه خام حدوداً تا ده کیلوگرم فیروزه خالص به دست می آید. بعد از استخراج سنگ های فیروزه برای درست کردن انواع نگین های فیروزه ای به کارگاه های تولیدی ارسال می شود. در کارگاه های تولیدی این سنگها به وسیله دستگاه های مخصوص تراش سنگ به وسیله دستان متخصص کشورمان تراش داده می شوند. بعد از تراش دادن سنگهایی که سالیان سال است در دل کوه زیر پای انسانهای زیادی قرار گرفته، بهترین و شیک ترین نگین به دست می آید.

از این سنگ فیروزه انواع و اقسام مختلفی نگین تولید می شود. البته نوع سنگ های فیروزه با هم فرق دارد. در کشور ما بیشترین سنگ فیروزه مربوط به نیشابور می باشد. در این شهر معادن مختلفی از سنگ فیروزه وجود دارد. از سنگ فیروزه نگین های زیبایی تهیه می کنند. که برای زیباتر کردن ظروف مسی و ساخت و زیبا تر کردن  انواع جواهرات از جنس طلا و نقره استفاده می شود. برخی از سنگ های فیروزه برای درست کردن نگین فیروزه زنانه استفاده می شود. نوع نگین فیروزه به کار رفته برای مردان درشت تر و ضخیم تر می باشد‌.

توزیع عمده نگین فیروزه زنانه

توزیع عمده نگین فیروزه زنانه با توجه به این که امروزه مردم از خواص درمانی سنگ فیروزه برای درمان بسیاری از بیماری های  جسمی و روحی استفاده می شود. تقاضا برای این منظور بخصوص در بین خانم ها زیاد می باشد. تولید کنندگان نگین فیروزه زنانه اقدام به توزیع عمده این محصول می کنند. توزیع عمده نگین فیروزه زنانه در بازار با استفاده از روش های رایج در بازار انجام می گیرد.

در این بازار علاوه بر توزیع روش قدیمی، از روش های جدید نیز استفاده می شود. در روش جدید خرید و فروش محصولات می توان از فروشگاه اینترنتی و آنلاین ما استفاده کنید. در این روش در زمان کمی حجم زیادی از نگین زنانه توزیع می شود‌. توزیع نگین فیروزه با استفاده فروشگاه اینترنتی و آنلاین می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید