قیمت سنگ فیروزه شجر تار عنکبوتی

سنگ فیروزه عنکبوتی تار در گروه فیروزه های شجری قرار می گیرد که قیمت فروش بالایی به خود اختصاص می دهد و از آن برای تهیه انواع زیورآلات زنانه و مردانه در ظرافت های مختلف استفاده می شود.

قیمت سنگ فیروزه شجر تار عنکبوتی

آشنایی با انواع سنگ فیروزه

آشنایی با انواع سنگ فیروزه سنگ فیروزه به عنوان قدیمی ترین سنگ تزئینی در کل جهان شناخته شده است و این سنگ به علت رنگ جذابی که دارد مورد توجه انسان ها برای تهیه انواع زیورآلات قرار گرفته است.

سنگ فیروزه دارای انواع مختلفی است که هر کدام دارای مشخصات و ویژگی های متفاوتی هستند.

سنگ فیروزه در مناطقی همچون ایران، تبت، چین، مصر و آمریکا به دست می آید. سنگ فیروزه استخراج شده از این معادن دارای درجه خلوص و رنگ مختلف است. ولی اغلب این سنگ ها از لحاظ شکل ظاهری شباهت زیادی به یک دیگر دارند .

سنگ فیروزه در ایران از معادن نیشابور، دامغان و کرمان استخراج می شود که بهترین معدن سنگ فیروزه ایران، معدن نیشابور است که شهرت جهانی و اعتبار خاصی دارد.

سنگ فیروزه نیشابور دارای طیف رنگی متفاوت از آبی تا سبز می باشد. معمولاً بهترین و مقبول ترین سنگ فیروزه استخراج شده از این منطقه سبز تر از دیگر سنگ ها می باشد.

اگر به معرفی انواع سنگ فیروزه بپردازیم می توان این سنگ قیمتی را از جنبه ‌های مختلفی تقسیم‌بندی کرد. یکی از مهمترین تقسیم بندی این سنگ بر اساس رنگ و طرح آن ها است که در این زمینه می ‌توان گفت سنگ فیروزه عجمی و سنگ فیروزه شجری قابل استخراج می باشند.

سنگ فیروزه عجمی بدون رگه و یکدست است و بهترین نوع این سنگ در جهان نمونه های ایرانی آن است. قیمت این سنگ بسته به اندازه، رنگ و وزن آن متفاوت است و بهترین رنگ این گوهرف آبی آسمانی می ‌باشد که محبوبیت بسیار خاصی دارد.

سنگ فیروزه شجری به صورت رگ دار و با رنگ آبی و سبز پیدا می‌ شود.  فیروزه شجری دارای رگه‌ های شبکه ای است و بسته به نوع رنگ و فرم رگچه ها در نمونه های مختلفی تقسیم بندی می شود.

مرکز فروش انگشتر فیروزه عنکبوتی نیشابور

مرکز فروش انگشتر فیروزه عنکبوتی نیشابور فروش سنگ فیروزه در راستای استفاده از این سنگ برای تهیه انواع زیورآلات زنانه و مردانه در حجم های بسیار زیادی صورت می پذیرد.  به عنوان مثال از بهترین سنگ فیروزه استخراج شده از معادن مختلف برای تهیه انگشتر فیروزه عنکبوتی استفاده می ‌شود که دارای ظرافت خاصی است و استفاده از آن در بین خانم‌ها و آقایان رایج می باشد. در مرکز فروش انواع زیورآلات، زیورآلات تولید شده به کمک سنگ فیروزه دارای قیمت فروش بالاتری هستند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید