قیمت سنگ فیروزه عجمی زیبا نیشابوری

فیروزه عجمی زیبا یکی از پر طرفدارترین و پر متقاضی ترین سنگ های زینتی فیروزه چه در ایران و چه در سایر کشورها ی جهان می باشد. یکی از انواع سنگهای فیروزه که تنها در ایران یافت می شود، سنگ فیروزه عجمی است. برای تشخیص سنگهای فیروزه، نیاز به تخصص و مهارت بالایی است.

قیمت سنگ فیروزه عجمی زیبا نیشابوری

تفاوت فیروزه معمولی با فیروزه عجمی

تفاوت فیروزه معمولی با فیروزه عجمی

یکی از انواع سنگهای فیروزه که بسیار با ارزش نیز می‌باشد، سنگ فیروزه عجمی است که تنها در ایران یافت می شود. سنگ فیروزه عجمی طرفداران بسیاری در میان دوستداران سنگ های زینتی دارد.

نکته‌ای که بسیار باید مورد توجه قرار گیرد، نحوه تشخیص هر یک از سنگهای عجمی است. علاقه مندان به سنگ های فیروزه باید با مشخصات این سنگ ها از جمله سنگ فیروزه عجمی آشنایی کامل داشته باشند تا بتوانند این سنگ را از سنگ فیروزه معمولی تشخیص دهند. سنگ فیروزه عجمی دارای مشخصات خاصی در مقایسه با سایر انواع سنگهای فیروزه می باشد که از آن جمله می توان به متمایل بودن این سنگ زینتی به رنگ سبز و یا زرد اشاره کرد. همچنین این نوع سنگ تا حدودی مات و کدر می‌نماید.

روش های دیگر تشخیص نگین فیروزه عجمی اصل، کشیدن نوک سوزنی بر روی آن است. اگر سنگ فیروزه اصل باشد، خط و خش روی آن نمی افتد در غیر این صورت سنگ فیروزه قلابی می باشد که در اکثر موارد از فشرده کردن پلاستیک ها تولید می شود. با توجه به ارزش بالای سنگ فیروزه عجمی و نیز از آنجا که این نوع سنگ تنها در ایران یافت میشود، انگیزه بسیاری برای تولید قلابی آن وجود دارد. بنابراین به هنگام تهیه این نوع سنگ، باید اولاً با مشخصات سنگ فیروزه عجمی آشنایی کامل داشت و ثانیاً در صورت امکان از شخصی حرفه ای و متخصص در این زمینه کمک جست.

فروش انواع نگین فیروزه زیبا اصل در تهران

فروش انواع نگین فیروزه زیبا اصل در تهران

 با توجه به ارزشمندی بالای سنگ های فیروزه، میزان خرید و فروش این نوع سنگ به ویژه سنگ فیروزه عجمی و همچنین میزان محبوبیت و تقاضا برای آن بسیار زیاد است. در همین راستا مراکز متعددی در سراسر کشور و البته در خارج از مرزهای ایران در بسیاری از کشورها، دست به تجارت و خرید و فروش فیروزه عجمی زده اند.

تهران، یکی از اصلی ترین مراکز خرید و فروش سنگهای فیروزه اصل می باشد. نکته قابل توجه، اینکه سنگ های فیروزه که دارای رگه های سیاه یا طلایی باشند، متقاضیان و دوستداران بیشتری نسبت به سایر انواع سنگهای فیروزه دارد.

یکی از مراکز مطرح در زمینه فروش انواع نگین فیروزه اصل در تهران، فروشگاه “یکتا گوهر” می باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید