قیمت عمده فیروزه عجمی اصل نیشابور

فیروزه عجمی اصل که در کشور ایران یافت می شود مورد استقبال کشور های خارجی است. این نوع فیروزه از نیشابور استخراج می شود. فیروزه عجمی عمده را می توانید با قیمت فوق العاده ای تهیه کنید. این نوع سنگ فیروزه دارای رنگ آبی یکدست است. از انواع سنگ های با ارزش و گرانبها بوده و خواص بسیاری دارد. سختی سنگ فیروزه بین پنج الی شش می باشد.

قیمت عمده فیروزه عجمی اصل نیشابور

چطور از اصل بودن فیروزه مطمئن شویم؟

چطور از اصل بودن فیروزه مطمئن شویم؟ چطور و با چه روشی می توانیم از اصل بودن فیروزه مطمئن شویم؟ درست حدس زدید این کار سختی است. حتی افرادی که تجربه و حرفه خاصی در این زمینه دارند دچار اشتباه می شوند.

با توجه به اینکه در ایران فیروزه های متنوعی وجود دارد اما فیروزه اصل نیشابور درجه یک بوده و از همه انواع فیروزه مرغوب تر می باشد.

بهترین روش برای تشخیص سنگ فیروزه درجه یک و اصل این است که آن را به مدت چند ساعت در زیر آفاب قرار دهید. اگر رنگ آن تغییر کرد پس آن تقلبی بوده است.

البته سنگ فیروزه عجمی اصل نیشابور دارای رگه های سیاه در پشت آن است. فیروزه هایی که در ایران دارای رگه های طلایی هستند مشتریان بیشتری دارد.

فیروزه را به عنوان درمان کننده بیماری های روحی نیز می شناسند. البته خواص دیگری نیز دارد. فیروزه اصل نیشابور را می توانید به صورت درجه یک از سایت ما تهیه کنید.

عمده فروشی سنگ فیروزه عجمی درجه یک

آیا می دانستید که در عمده فروشی سنگ فیروزه، می توانید سنگ فیروزه عجمی درجه یک را با درخواست شناسنامه اصل بودن آن خریداری کنید؟

عمده فروشی فیروزه در نظر دارد بهترین سنگ فیروزه عجمی را که برای کاربرد در زیورآلات به عنوان نگین مورد اسافاده و خریداری می شود را با قیمت های ویژه به فروش برساند.

سنگ فیروزه عجمی، از انواع سنگ های قیمتی و درجه یک است که در ایران متقاضیان خاصی دارد. رنگ زیبای آبی که سنگ فیروزه عجمی دارد، بسیار دلنشین بوده و جلب توجه می کند.

این محصول درجه یک به صورت عمده در مرکز فروش انواع سنگ های قیمتی با نرخ های به روز عرضه می شود. جهت خرید مستقیم این نوع سنگ ها می توانید به صورت آنلاین نمونه های مختلف آن را در اندازه های گوناگون مشاهده و سفارش دهید.

خدمات پس از فروش تا هفت روز کاری در اختیار مشتریان قرار می گیرد. تمامی فیروزه هایی که در این عمده فروشی عرضه می گردد درجه یک بوده و فروش بالایی دارند.

اغلب سنگ فیروزه را به دلیل خواصی که بر روح و جسم انسان می گذارد خریداری می کنند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید