قیمت فیروزه نیشابور

قیمت عمده فیروزه نیشابور

آیا قصد خرید فیروزه نیشابور به صورت عمده را دارید و نمی دانید چگونه این نگین خرید و فروش می شود؟ آیا به دنبال یک مرکز فروش معتبر در زمینه انواع سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی می گردید؟
سنگ فیروزه نیشاور، سنگی که کمتر کسی را می توان یافت که کوچکترین اطلاعات در مورد سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی داشته باشد اما فیروزه نیشابور این نگین اشرافی و سلطنتی را نشناسد
این سنگ که سابقه تاریخی بسیاری در زمینه استفاده آن در صنعت جواهرات داریم سالهاست که در بازار علاقه مندان بسیاری به خود جلب نموده است و در دنیا خریداران بسیاری دارد.

قیمت سنگ فیروزه نیشابور

سنگ فیروزه نیشابور قیمت کاملا مشخصی ندارد و معمولا در هنگام خرید و فروش، فروشنده بر اساس مقدار هزینه ای که کرده برای خرید سنگ خام و تراش دادن و آماده کردن آن به علاوه مقدار سود خود از این معامله، قیمتی بر روی بارخانه فیروزه می گذارد به طور مثال می گویند: این بارخانه همه نگین ها پادرپا گرمی 5 هزار تومان، یا به این شکل قیمت می دهد: که این بارخانه 500 عددی پادرپا دانه ای 30 هزار تومان که این دو شیوه ی فروشی که به آن اشاره شد در هنگام خرید و فروش نگین فیروزه نیشابور، بسیار مرسوم می باشد در نهایت با یک قیمتی که فروشنده و خریدار با هم به توافق می رسند این معامله انجام می شود.

مرکز فروش سنگ فیروزه نیشابور

از مهمترین مراکز اصلی خرید و فروش عمده این نگین می توان به خود شهرستان نیشابور اشاره نمود، در شهر شما شاهد کارگاه هایی هستید که به تراش و فروش انواع نگین فیروزه به صورت عمده و جزیی می باشند.
این مجموعه تجاری به عنوان یک مرکز فروش و تامین کننده ای دسته اول که سالهاست در این زمینه فعالیت می کند با به کارگیری تراشنده های مجرب و متبحر در زمینه تراش سنگ فیروزه نیشابور، با افتخار اعلام می دارد که شما را می تواند به صورت عمده و جزیی در هر کجای این کره ی خاکی که باشید با قیمت ها و کیفیتهای عالی و مناسب تامین نماید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید