فروش فیروزه نیشابور

قیمت فروش نگین فیروزه نیشابور

به احتمال زیاد در هنگام خرید و فروش نگین فیروزه نیشابور به صورت عمده یا جزیی با یکسری قیمت های متنوعی روبرو شده اید که برایتان سوال پیش آمده که واقعا علت این موضوع چیست؟
تمامی اجناس و کالاها در دنیا بر اساس میزان هزینه ای که برای خرید مواد اولیه و تولید آن کالا صرف شده است، یکسری قیمت ها را به خود اختصاص می دهد.
فیروزه نیشابور از علت های اصلی و مهمی که در هنگام ارزش گذاری بر روی آن با اعداد ارقام بسیاری متنوعی روبرو می شوید تنوع بسیار زیادی است در جنس و کیفیت آن وجود دارد که بر اساس آنها این اعداد و ارقام نسبت داده شده به سنگ فیروزه نوسانات زیادی را تجربه می نماید.
البته ناگفته نماند که این سنگ قیمت مدونی ندارد و قیمت آن به صورت حدودی مطرح می گردد و در نهایت به صورت توافقی به فروش می رسد.

قیمت عمده و جزیی فیروزه نیشابور
این موضوع امری بدیهی است که قیمت کالاها و اجناس به صورت عمده و جزیی با هم متفاوت باشد اما شاید با خود بگویید که نحوه قیمت گذاری آنها که تفاوت زیادی با هم ندارد اما چرا در هنگام خرید و فروش عمده و تکی با یکسری اعداد ارقام مختلف و گاها با اختلاف زیاد روبرو می شوید؟
علت این موضوع به این است که در هنگام معامله سنگ فیروزه به صورت کلی، بر روی هر گرم آن قیمت میگذارند که این امر باعث می شود سنگهای کوچک و سبکی که اگر به صورت تکی بفروش برسند از قیمت بالایی برخودارند در کنار سنگ های دیگر و با هم با قیمت پایین تری بفروش می رسد.
این موضوع را خوب است بدانید که ارزش فیروزه نیشابور در بارخانه و خارج از بارخانه بسیار متفاوت و متنوع می باشد که باید توسط کارشناسان این حوزه ارزش آن تعیین گردد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید