قیمت فیروزه نیشابور

قیمت فیروزه اصل نیشابور در مشهد

شهر مشهد را بعد از شهرستان نیشابور، مهمترین مرکز عرضه انواع سنگهای فیروزه نیشابور مانند فیروزه راف، تیزبری، تراشخورده، خاکه و … می باشد.شهر مشهد را بعد از شهرستان نیشابور، مهمترین مرکز عرضه انواع سنگهای فیروزه نیشابور مانند فیروزه راف، تیزبری، تراشخورده، خاکه و … می باشدشهر مشهد را بعد از شهرستان نیشابور، مهمترین مرکز عرضه انواع سنگهای فیروزه نیشابور مانند فیروزه راف، تیزبری، تراشخورده، خاکه و … می باشد.
در شهر مشهد مقدس فروشندگان بسیاری هستند که به صورت عمده و جزیی انواع سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی را با قیمتهای متنوع عرضه می نمایند. یکی از سنگهای مهم و اساسی در بین سنگهای ارزشمند، بدون شک فیروزه نیشابور میباشد این دسته از فروشندگان در کنار سنگهای زینتی دیگر، فیروزه نیشابور را به مشتریان خود عرضه می نمایند.
در این شهر یعنی مشهد مقدس تراشنده هایی هم هستند که به مشغول تراش و آماده سازی انواع سنگهای فیروزه شجری و عجمی نیشابور هستند و پس از تراش به جواهرفروشان برای ساخت جواهراتی زیبا و ارزنده به فروش میرسانند.

آیا شما به دنبال تامین کننده دسته اول هستید؟
تقریبا تمامی همکارانی که قصد خرید عمده انواع سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی را دارند به دنبال تامین کننده ای دسته اول و معتبر می باشند تا بتوانند سنگهای مورد نیاز خود را از آن، با خیال آسوده و یا قیمتی مناسب خریداری نماید که گاهی پیدا کردن این تامین کننده ها سخت می باشد از این رو ما به شما مجموعه تجاری یکتا گوهر، را معرفی می نماییم چرا که می توانید با ارتباط گرفتن با این مجموعه تجاری معتبر هر مقدار سنگ فیروزه و دیگر سنگهای ارزشمند دیگری را که می خواهید با مناسب ترین قیمتهای روز بازار تهیه نمانید.
پس فرصت را از دست ندهید و همین الان با ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید