قیمت فیروزه نیشابور

قیمت فیروزه نیشابور آبی

اگر خواسته باشیم در مورد قیمت فیروزه نیشابور آبی صحبت کنیم خواهیم گفت که این نوع فیروزه معمولا از نوع سبز رنگش از قیمت بالاتری برخوردار است که دلایل آن را می توان:

  • کمیاب بودن این نوع فیروزه نسبت به نوع سبز
  • شناخته شدن سنگ فیروزه نیشابور در جهان به واسطه همین رنگ آبی زیبایی که دارد
  • و در کل سنگ فیروزه را به رنگ آبی و آبی فیروزه ای می شناسند به همین خاطر درخواستها برای خرید این نگین بالاست.

قیمت فیروزه نیشابور آبی رنگ در هنگام فروش به صورت بارخانه یا فروش به صورت جزئی تفاوت های بسیاری دارد و بدیهیست که قیمت این نگین در هنگام فروش عمده بسیار مناسب تر است فروش جزئی می باشد.

طیف رنگی فیروزه خود نیز یکی از عوامل مهم تاثیرگذار بر روی قیمت فیروزه نیشابور است که هر مقدار این طیف رنگی رو به آبی پررنگ تر و سیر تر متمایل شود ارزشش به همان نسبت افزایش یافته و با قیمت بالاتری در بازار عرضه می گردد.

فیروزه نیشابور آبی

فیروزه نیشابور آبی

البته ناگفته نماند که قیمت سنگ فیروزه نیشابور بستگی قیمت سنگ خام ، میزان هزینه ای که برای تراش سنگ خام فیروزه صرف می‌شود و دیگر پارامترهایی که قیمت تمام شده یک نگین فیروزه را مشخص می نماید نیز از عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی انواع قیمت فیروزه نیشابور می‌باشد.
از این رو ما توصیه می‌کنیم به شما تاجران و فروشندگان عزیز که سنگ فیروزه نیشابور خود را از تامین کنندگان دست اول خریداری نمایید تا بتوانید بهترین کیفیت های این نگین را با مناسب ترین قیمت ها تهیه و به بازارهای هدف عرضه نمایید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @00000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید