قیمت فیروزه نیشابور

قیمت فیروزه نیشابور در بازار

اگر قصد خرید جزیی سنگ فیروزه را دارید و می خواهید از قیمت فیروزه نیشابور در بازار مطلع شوید در این مطلب به آن پرداخته می شود. قیمت فیروزه نیشابور به صورت جزیی از دانه ای 10.000 تومان شروع می شود به بالا که گاهی بنا به کمیاب بودن و کیفیت عالی برخی از نگینهای فیروزه نیشابور تا قیمت بالای 20 میلیون تومان هم در بازار خرید و فروش می گردند.

قیمت فیروزه نیشابور

اما اگر قصد خرید عمده این نگین ارزشمند را دارید بهتر است بدانید که معیار قیمتگذاری بر روی کل بار فیروزه دیگر عدد نیست بلکه بر روی هر گرم سنگ فیروزه نیشابور قیمت گذاری می گردد که پایه قیمت فیروزه ای که از کیفیت خوبی برخودار باشد حدودا از گرمی 2000 تومان شروع می شود به بالا که در برخی از موارد ما شاهد خرید و فروش این نگین بصورت عمده تا گرمی 500 هزار الی 1 میلیون تومان هم در بازار بوده ایم.

قیمت فیروزه نیشابور

قیمت عمده فیروزه نیشابور را به طور دقیق از کجا بپرسم؟

در ابتدا مطلب نحوه پرسیدن قیمت عمده فیروزه نیشابور را مطالعه نمایید تا بلکه اگر تازه وارد هستید بدانید در بازار چگونه برای پرسید قیمت عمده چه نکاتی را بایستی بدانید.

حال راحت ترین کاری که می توانید انجام دهید برای گرفتن قیمت عمده این نگین زیبا و ارزشمند تلفن خود را بردارید و در ساعات کاری شرکت یکتا گوهر (9 الی 22) با کارشناس فروش مجموعه ارتباط حاصل نمایید.

قیمت عمده فیروزه نیشابور

نحوه خرید جزیی نگین فیروزه نیشابور

عزیزانی که قصد دارید به صورت جزیی نگین فیروزه نیشابور را خریداری نمایند و قصد خرید عمده را ندارند به راحتی می توانند در کانال فروشگاهی این مجموعه عضو شوند و نگین های فیروزه ای را که برای فروش در این کانال گذاشته را ببیند و در صورتی که مورد پسندشان واقع شد آن در همان لحطه خریداری نمایند.

آدرس کانال تلگرام فروش جزیی شرکت جهت دیدن نگینهای فیروزه YektaGohar2@ می باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید