قیمت مناسب فیروزه عجمی انگشتری

استفاده از سنگ فیروزه از زمان های قدیم در بین مردم از رواج خوبی برخوردار بوده، امروزه به علت خواص درمانی زیادی که برای سلامتی جسمی و روحی انسان دارد، بیشتر به صورت نگین انواع انگشتر طلا و نقره مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ فیروزه دارای انواع مختلفی می باشد. یکی از زیباترین سنگ های فیروزه در دنیا سنگ فیروزه عجمی می باشد. با توجه به قیمت مناسب فیروزه عجمی انگشتری تقاضا برای خرید این نوع انگشتر فیروزه زیاد می باشد.

قیمت مناسب فیروزه عجمی انگشتری

درجه بندی کیفی فیروزه عجمی

درجه بندی کیفی فیروزه عجمی سنگ فیروزه از زمان های دور همیشه مورد توجه انسان قرار گرفته است. در دنیا معدن فیروزه بسیار زیبایی قرار دارد، که برای استخراج آن کارگران دچار زحمت فراوانی می شوند. یکی از بهترین و معروفترین سنگ فیروزه، سنگ عجمی است. که در واقع گران ترین و با ارزشمند ترین سنگ فیروزه می باشد. کیفیت فیروزه عجمی بسیار عالی می باشد. به طوریکه به صورت تکه ای به فروش می رسد. سنگ فیروزه را بر اساس ظاهر اگر تقسیم بندی کننده دو نوع شجری و عجمی تقسیم بندی می شوند.

سنگ عجمی دارای رنگ صاف و یکدستی هستند. برخی از سنگ فیروزه دارای رگه های غیر از آبی هستند. اما سنگ عجمی فقط آبی رنگ آسمانی دارد. به همین خاطر بسیار زیباتر از فیروزه های دیگر می باشد.
در دنیا طرفداران خاص خود را دارد. اما در مورد درجه بندی کیفی فیروزه عجمی می توان گفت، این نوع سنگ هر چه از عمق زمین استخراج شود، به خاطر اسیدی بودن آب های زیرزمینی دارای بافت نرمی می باشد، کیفیت پایین تری دارد.

ایجاد برش و طرح بر روی این نوع سنگ سخت می باشد. اما هرچه رگه های فیروزه عجمی در سطح زمین پیدا شود، از کیفیت بهتری برخوردار است به طوری که با آن می توان زیباترین نگین  انگشتر و زیورآلات دیگر درست کرد. سنگ عجمی بیشتر در ایران یافت می شود که مورد پسند شیخ نشین های عرب قرار می گیرد , دارای ارزش بسیار زیادی می باشد.

تولید کنندگان انواع فیروزه عجمی

تولید کنندگان انواع فیروزه عجمی با توجه به استقبال مردم برای خرید انواع زیورآلات فیروزه عجمی تولید کنندگان انواع فیروزه عجمی اقدام به تولید و عرضه انواع مختلفی این محصول به بازار می کنند. برای تولید فیروزه عجمی از روش های خاصی استفاده می کنند. به کمک دستگاه های خاصی سنگ های خام فیروز را برش می زنند , در صنعت جواهر سازی و تزیین ظروف مسی نیز استفاده می شود.

 تولید کنندگان برای عرضه این نوع فیروزه به علت در انحصار بودن این نوع سنگ در چند شهر، بیشتر از طریق روش غیر حضوری استفاده می کنند. در این روش با استفاده از فروشگاه اینترنتی و آنلاین انواع مختلفی از سنگ فیروزه عجمی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید