قیمت نگین فیروزه عجمی اصل نیشابور

فیروزه های عجمی نوعی از سنگ های تزیینی و ارزشمند می باشند که طرفدارهای زیادی در کشورهای عربی در خاورمیانه دارا هستند. فیروزه عجمی نیشابور که در ایران تولید می گردد دارای کیفیت عالی و رنگ های بسیار زیبا و مطلوبی است. قیمت نگین فیروزه عجمی اصل نیشابور بر اساس عامل های مختلفی از جمله رنگ و طرح این نمونه ها تعیین می گردد و سپس به طور لحظه‌ای به اطلاع مشتری های عزیزی که در پی خرید فیروزه عجمی مرغوب می باشند می رسد. 

قیمت نگین فیروزه عجمی اصل نیشابور

چطور فیروزه اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

چطور فیروزه اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟ این موضوع که چطور فیروزه اصل را از تقلبی تشخیص دهیم یک نکته با اهمیتی است که مشتری ها باید در هنگام خرید به آن توجه زیادی داشته باشند تا بتوانند این نمونه ها را با کیفیت های بیشتر عالی خریداری نمایند. برخی از روش هایی که برای تشخیص این فیروزه های اصل مورد استفاده قرار می گیرند به شرح زیر می باشند: 

  • هر چه قدر که رنگ این محصول ها سبز تر باشد، این نمونه ها با کیفیت تر و اصل هستند. 
  • زمانی که این سنگ ها در برابر نور خورشید قرار گیرند و تغییر رنگ دهند این موضوع نشانه تقلبی بودن این محصول ها می باشد. 
  • هنگامی که با استفاده از یک چیز نوک تیز بر روی سنگ های فیروزه بکشیم زمانی که این سنگ ها تقلبی باشند به راحتی بر روی آنها خط ایجاد می شود. اما اگر این نمونه ها اصل باشند هیچ نوع خطی بر روی این فیروزه ها به وجود نمی آید. 

خرید سنگ فیروزه سبز عجمی نیشابور

خرید سنگ فیروزه سبز عجمی نیشابور سنگ فیروزه نیشابور که از نظر مرغوبیت درجه اول سنگ های زینتی را به خود اختصاص داده است توسط کسانی که در عرصه جواهر سازی مشغول به کار و فعالیت هستند همه روزه به میزان زیادی یعنی به طریق کلی خریداری می شود.

این دسته از مشتری ها که طرفدار فیروزه خوشرنگ عجمی می باشند برای این که بتوانند جواهر آلات بسیار زیبایی را با استفاده از این نوع از فیروزه های عجمی زینتی شیک و منحصر به فرد تولید نمایند به خرید عمده سنگ های سبز فیروزه که زیبایی خارق العاده ای دارند اقدام می کنند. 

این مشتری ها برای خرید سنگ فیروزه سبز عجمی نیشابور می توانند روش عمده را به کار گیرند و به این ترتیب محصول های مورد نیاز خود را با قیمت های بسیار مناسب و فوق العاده ای تهیه کنند و این سنگ های عجمی به رنگ سبز که در نیشابور تولید می گردند را در رنگ های دلنشین و گوناگونی خریداری نمایند. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید