قیمت سنگ توپاز

قیمت هر قیراط سنگ توپاز

اگر میخواهید سنگ توپاز خریداری نمایید و از قیمت هر قیراط آن مطلع نیستید هم اکنون می توانید با ما ارتباط بگیرید تا مشاوران این مجموعه شما را در زمینه خرید راهنمایی نمایند.
سنگ توپاز به صورت قیراطی به فروش می رسد یعنی بر روی هر قیراط از این نگین در هنگام خرید و فروش قیمت گذاری می شود لازم به ذکر است که بدانید هر یک گرم برابر با پنج قیراط می باشد.
معادن مختلفی در جهان موجود می باشد که از آنها سنگ توپاز استخراج می شوند و جالب است بدانید که اینکه سنگ توپاز از چه معدنی و به چه شکل استخراج شده است بر روی قیمت ان تاثیر گذاری نمی باشد و این کیفیت، اندازه، زیبایی، نوع تراش، نوسانات بازار و … می باشد که باعث می شود سنگ توپاز در بازار با قیمتهای متفاوتی خرید و فروش شود.

راهی مناسب برای خرید عمده سنگ توپاز
یکی از راه هایی که از آن طریق می توانید سنگ توپاز را با قیمت های مناسب تهیه نمایید ارتباط گرفتن با تامین کنندگان دست اولی است که در کشور در حال فعالیت هستند.
مجموعه تجاری یکتا گوهر ضمن سابقه و تجربه فراوان در زمینه انواع سنگ های قیمتی و یکی از تامین کنندگان دسته اول و معتبر در این زمینه شما کاسبان و فروشندگان عزیزی را که به دنبال خرید عمده انواع سنگ توپاز هستید را با کیفیت ها و قیمتهای متنوع، تامین می نماید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید