قیمت پایین بارخانه فیروزه نیشابور

سنگ فیروزه این سنگ قیمتی و زیبا در ایران دارای معادن متعددی است. معدن فیروزه نیشابور دارای رگه های فیروزه در زیباترین رنگ آبی آسمانی به صورت یکدست و صاف می باشد. فروش دانه های کوچک فیروزه نیشابور به صورت عددی است که به آن بارخانه می گویند. به این معنی که فیروزه بر اساس گرم خرید و فروش نمی شود و هر دانه آن قیمت خاص خود را دارد. خرید عمده بارخانه فیروزه نیشابور غالبا با قیمت پایینی صورت می گیرد.

قیمت پایین بارخانه فیروزه نیشابور

اطلاعاتی درباره بارخانه فیروزه نیشابور

اطلاعاتی درباره بارخانه فیروزه نیشابور همانطور که می دانید، سنگ فیروزه نیشابور غالبا به صورت فیروزه عجمی به صورت صاف و یکدست و بدون رگه همچنین فیروزه شجری و رگه دار از معادن آن استخراج می شود. این فیروزه در طیف رنگ های آبی و سبز مشاهده می شود. دانه های کوچک انواع فیروزه پس از تراش به صورت بارخانه ای به فروش می رسند.

 این دانه ها در صنعت جواهر سازی و مرصع کاری مورد استفاده قرار می گیرند. به همین منظور فیروزه بارخانه ای بر اساس کیفیت، وزن و رنگ به فروش نمی رسد. قیمت گذاری این فیروزه ها به صورت عددی است.

غالبا این دانه های کوچک به صورت عمده خریداری می شوند و هر کدام قیمت خاص خود را دارند.

در صورتی که خریداران عمده اقدام به جدا سازی فیروزه بر اساس رنگ و کیفیت نکنند، می توانند بارخانه فیروزه را با قیمت بسیار پایینی خریداری کنند.

فروش ویژه بارخانه فیروزه نیشابور

فروش ویژه بارخانه فیروزه نیشابور فروش بارخانه فیروزه نیشابور از طریق عرضه مستقیم این محصول به بازارهای فروش توسط مراکز مختلفی صورت می گیرد.

خریداران عمده این نمونه فیروزه با مراجعه حضوری به مراکز معتبر فروش فیروزه می توانند بارخانه فیروزه را با قیمت بسیار پایینی خریداری کنند.

این نوع تجارت سود فراوانی را نصیب خریداران عمده می کند. خرید عمده این محصول با قیمت پایین و فروش دانه ای آن با قیمت بالاتر قطعا سودآوری خوبی برای افرادی که در زمینه تجارت بارخانه فیروزه به فعالیت مشغولند، خواهد داشت.

فروش ویژه بارخانه فیروزه گاهی با تخفیفات باور نکردنی همراه است.

همچنین برخی از فروشندگان برای مشتریان ثابت خود فروش شرایطی و اقساطی را نیز در نظر می گیرند.

فروشگاه های اینترنتی نیز با فروش بارخانه فیروزه نیشابور شرایط فروش این محصول را برای خریداران عمده و جزء آسان نموده اند.

حذف بسیاری از هزینه های جانبی از سوی فروشگاه های آنلاین سبب کاهش قیمت بارخانه فیروزه خواهد شد.

البته ورود برخی واسطه ها و سود جویان به بازار خرید و فروش بارخانه فیروزه سبب شده است بازار فروش این محصول دچار نوسانات زیادی شود. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید