قیمت پایین فیروزه اصل نیشابور

امروزه با توجه به نوسان قیمت در بازار انواع سنگ های با ارزش، نظیر سنگ فیروزه، نمی توان قیمت دقیق و مشخصی برای فیروزه اصل نیشابوری در نظر بگیریم. ولی چنانچه مشتریان محترم بخواهند از قیمت تقریبی آن مطلع شوند می توانند به سایت فروش آنلاین ما رجوع نمایند. لازم به ذکر است که قیمت محصولات عرضه شده در سایت مذکور بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد


قیمت پایین فیروزه اصل نیشابور

کیفیت انواع فیروزه اصل نیشابور

کیفیت انواع فیروزه اصل نیشابور

امروز تشخیص کیفیت سنگ فیروزه نیشابوری بسیار دشوار است و فقط افرادی که در این کار حرفه ‌ای می باشند، توانایی تشخیص این امر مهم را دارند. بنابراین بهتر است این سنگ فیروزه را از مراکز معتبر و فروشگاه های مشخصی خرید نماییم تا بتوانیم به کیفیت و اصل بودن آن اطمینان داشته باشیم. در بین سنگ های فیروزه شهرهای کرمان و یا دامغان و برخی از شهرهای دیگر که به تولید این سنگ می ‌پردازند، فیروزه نیشابور دارای بهترین کیفیت و البته قیمت بالاتری می ‌باشد. ولی متاسفانه در برخی از مراکز سنگ فیروزه کرمان یا دامغان را به جای سنگ فیروزه نیشابور با قیمت های بسیار بالایی به مشتریان عرضه می کنند.

در اینجا ما به چند شیوه تشخیص کیفیت فیروزه نیشابوری اصل می پردازیم، که شما مشتریان محترم جهت خرید می توانید از این اطلاعات استفاده نمایید: از راه های تشخیص فیروزه اصل از مدل ‌های تقلبی این می باشد که می توان سنگ فیروزه را برای مدت زمان کوتاهی در مقابل نور آفتاب قرار دهیم و چنانچه رنگ آن کمی تغییر کرد می‌توانیم به کیفیت آن شک نماییم. همچنین می توانیم به وسیله یک سوزن و یا شی تیزی روی سطح سنگ بکشیم، اگر روی سنگ خط عمیقی ایجاد شد که این وضعیت نشان دهنده تقلبی بودن و کیفیت پایین فیروزه می باشد.

کیفیت سنگ فیروزه اصل به سه اصل تقسیم بندی می شود که به شرح زیر می باشد: بر طبق رنگ فیروزه: چنانچه هر چه رنگ فیروزه از آبی به رنگ سبز تمایل پیدا کند و تیره تر شود، فیروزه دارای کیفیت و ارزش بیشتری می باشد. بر طبق به دست آمده از معادن مختلف در سطح دنیا: اگر سنگ فیروزه در معادن شهرستان نیشابور تولید شود و به دست آید دارای ارزش بالاتر و کیفیت بالاتری نسبت به سایر فیروزه های بدست آمده از معادن دیگر می باشد. بر طبق شکل ظاهری: شکل ظاهری فیروزه بر دو نوع عجمی و شجری می ‌باشد.

شرایط نگه داری فیروزه جهت حفظ کیفیت اولیه آن به شرح زیر می باشد: فیروزه عموماً نباید با روغن کرم و یا ادکلن در تماس باشد، چون که سبب تغییر رنگ آن می گردد. سنگ فیروزه نباید با مواد چربی و سنگ فیروزه دیگر در تماس باشد. در زمان کار با مایع دستشویی باید حتما انگشتر نگین فیروزه را از دست بیرون آوریم در غیر این صورت آب کلر دار سبب آسیب زدن و از بین بردن کیفیت سنگ فیروزه می گردد.

مراکز خرید فیروزه اصل نیشابور

مراکز خرید فیروزه اصل نیشابور

یکی از مراکز خرید فیروزه اصل نیشابور، سایت فروش آنلاین ما می باشد. مشتریان محترم و طرفداران این سنگ ها جه خرید، می توانند به سایت مذکور رجوع نمایند. قابل ذکر است که رنگ های عرضه شده در سایت ما دارای کیفیت بسیار بالا و اورجینال می باشند و همچنین قیمت های آن ها هم بسیار مناسب می باشد. بنابراین افراد می توانند با خیال راحت اقدام به خرید نمایند و از خرید خود راضی باشند


جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید