مرکز انواع فیروزه عجمی اصل

فیروزه عجمی اصل از جمله نایابترین فیروزه‌های موجود در کشور می باشد که دارای هیچ گونه رگه و ناخالصی بر سطح خود نیست و کاملا صاف بوده و از رنگ آبی برخوردار می‌باشد و نسبت به نمونه فیروزه شجری دارای ارزش بالاتری است. بنابراین مرکز انواع فیروزه عجمی اصل به توزیع این محصول در بازار می پردازد تا مشتریان بتوانند با استفاده از این سنگ ها در مصارف مختلف خود همچون جواهرسازی و تولید ظروف تزیینی بپردازند. 

مرکز انواع فیروزه عجمی اصل

اطلاعاتی درباره فیروزه عجمی اصل

اطلاعاتی درباره فیروزه عجمی اصل فیروزه از جمله سنگ های زنده در طبیعت محسوب می گردد که بسیاری از افراد معتقدند در دفع چشم زخم و دور کردن آثار منفی در افراد موثر می باشد و انرژی های مثبت را از محیط اطراف جذب می کند.
 به همین جهت می توان گفت سنگ فیروزه موجب ایجاد حس آرامش و شادی و نشاط در مصرف کننده خواهد شد و در تقویت قلب و ایجاد خلق و خوی خوش بسیار موثر می باشد.
بنابراین استفاده از این سنگ معروف روز به روز بیشتر می گردد و تقاضا برای خرید آن بویژه در جواهرسازی ها بسیار بالا است.

از جمله سنگ های معروف می توان به سنگ فیروزه عجمی و سنگ فیروزه شجری اشاره کرد و با توجه به این که سنگ عجمی دارای سطحی صاف و یک رنگ می باشد و از رنگ آبی برخوردار است در بین مردم محبوب ترمی باشد.

می توان برای تشخیص فیروزه عجمی به نکات مختلفی توجه نمود تا از اصالت آن آگاه شد. مثلا با گذاشتن این سنگ در برابر نور آفتاب در زمان کوتاه اگر دچار هیچ تغییر رنگی نگردید این سنگ اصل است.

همچنین فیروزه عجمی نیشابوری از رگه سیاهی در پشت خود برخوردار است و رنگ زیبایی دارد که بسیار مورد توجه مشتریان قرار می گیرد.

قیمت تولیدی فیروزه عجمی اصل

قیمت تولیدی فیروزه عجمی اصل امروزه تولیدی فیروزه عجمی اصل را به شیوه های متنوعی در بازار توزیع می کند که از رایج ترین این روش ها می توان به فروش حضوری و اینترنتی آنها اشاره کرد.

اما با توجه به این که در خرید اینترنتی مشتریان بی واسطه این محصول را تهیه می کنند و قیمت آن باصرفه تر تمام می گردد و وقت بیشتری جهت انتخاب این محصول دارند معمولا خرید اینترنتی بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد. 

به طور کلی می توان گفت قیمت فیروزه عجمی اصل با توجه به موارد مختلفی تعیین می گردد که برخی از آنها به شرح زیر هستند:

  • نوع تراش فیروزه که به صورت مربع، بیضی، مستطیل و … می باشد.
  • اندازه فیروزه که هرچه بزرگتر باشد به طبع قیمت بالاتری دارد.
  • رنگ فیروزه که می توان گفت رنگ آبی آن نسبت به سایر رنگ ها قیمت بیشتری دارد.
  • هرچه مقدار فیروزه موجود در سنگ بیشتر باشد و فاقد ناخالصی باشد این سنگ از ارزش بیشتری برخوردار است.
جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید