مرکز انواع نگین فیروزه اصل

برای خرید یک نگین فیروزه اصل می بایست به فروشندگان و مراکز فروش معتبر مراجعه کرد، از جمله تولیدکنندگان انواع محصولات سنگ فیروزه. این تولیدکنندگان دارای نشانه ها و صفحات مجازی معتبری در سطح اینترنت هستند تا با محصولاتشان آشنا شوید. همچنین تخصص بالایی نیز جهت راهنمایی شما دارند.

مرکز انواع نگین فیروزه اصل

مشخصات عمده نگین فیروزه اصل

مشخصات عمده نگین فیروزه اصل فیروزه های مختلفی از معادن متفاوتی استخراج می شود. در ایران سه نمونه فیروزه اصلی وجود دارد. فیروزه نیشابور، دامغان و کرمان که از این سه، فیروزه نیشابور بهترین و با ارزش ترین نوع است. روش تشخیص سنگ فیروزه بسیار سخت است و حتی توسط خود متخصص این کار نیز گاهی دشوار خواهد بود.

یکی از اولین راه های تشخیص سنگ فیروزه رنگ آن است. در اینجا به دلیل ارزش بالاتر فیروزه نیشابور، درخصوص روش تشخیص این نمونه صحبت می کنیم.

در پشت نگین فیروزه نیشابور رگه های مشکی وجود دارد. متاسفانه به دلیل آنکه هم درون ایران نوع قلابی و مصنوعی این نگین ساخته می شود و هم از نمونه های خارجی بی کیفیت و تقلبی وارد می کنند، می‌توانید از خواص خود سنگ نیز برای تشخیص مرغوبیت آن استفاده کنید. نگین فیروزه هم مانند الماس باعث ایجاد خط روی شیشه می شود. بنابراین سعی کنید با یک تکه شیشه یا سوزن روی نگین خط بیندازید. اگر این اتفاق افتاد سنگ شما قلابی است.

روش بعدی رنگ این سنگ زیر نور خورشید است. نگین فیروزه به نوعی بازتاب نور خورشید است. کیفیت نگین فیروزه باعث می شود که اگر آن را مدتی در آفتاب قرار دهید براق تر شود، اما اگر رنگش تغییر کرد باز هم شما یک نگین و سنگ بی کیفیت پلاستیکی دارید.

البته ذکر این نکته ضروری است که علاوه بر فیروزه ایران، در مناطقی مانند تبت و آمریکا نیز این سنگ استخراج می شود و هریک دارای شکل ظاهری و رگه های متفاوتی است، بنابراین اگر در شناخت آن ها تخصص داشته باشید از این طریق نیز می توانید آن ها را تشخیص دهید.

توزیع عمده نگین فیروزه اصل

توزیع عمده نگین فیروزه اصل نگین فیروزه جنبه درمانی نیز دارد و مانند هر سنگ اصل و معدنی دارای خواص متفاوتی می باشد. از همین رو شرکت های تجاری متفاوتی در زمینه تجارت و توزیع نگین فیروزه عمده فعالیت دارند. اگر شما در حوزه ساخت انگشتر، تسبیح و یا دیگر زیورآلات فیروزه فعالیت دارید می توانید با این شرکت ها و یا حتی معدن داران و راه های ارتباطی آن ها هماهنگ شوید تا به صورت عمده این سنگ و نگین را تهیه نمایید. می توانید به فروشگاه های اینترنتی و نمایندگی های مجازی این تولیدکنندگان مراجعه و از روند سفارش مطلع شوید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید